Image result for ‫نعیمه نظام دوست‬‎

آکاایران: در این مقاله از آکاایران در مورد نعیمه نظام دوست با انتشار عکسی از کاهش وزن قابل مشاهده اش درباره یکساله شدن کاهش  وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.در ادامه این مطلب از آکاایران عکس های منتشر شده این بازیگر معروف را مشاهده خواهید کرد.

بیوگرافی کوتاه نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد و 42 سال سن دارد.

نعیمه نظام‌ دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال 1370 کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز 72 بازی کرد. نظام‌ دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد.
چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است.وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است . آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال همسایه ها (در نقش کمندانی ) به کارگردانی مهران غفوریان می باشد که ایام پاییز و زمستان 95 از شبکه دوم پخش میگردد.

نعیمه نظام دوست یکسال بعد از عمل اسلیو معده

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که سالها درگیر افزایش وزن بود و از این مساله رنج میبرد. این هنرمند کشورمان سال گذشته به توصیه بهاره رهنما عملی روی معده اش انجام داد و بعد از گذشت یکسال از انجام این عمل خوشحالی خود را از این اتفاق به اشتراک گذاشت.

نعیمه نظام دوست با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره کاهش وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

ماجرای جراحی نعیمه نظام دوست

امروز سی ام آبان ماه درست یکسال از عمل اسلیو معده من میگذره و جشن تولد یکسالگی منه و به قول دوستان شریف و پاک و قوی و با اراده ، ان ای ، یکساله که پاکم و زندگی دوباره گرفتم . ممنونم از آقای دکتر فرهمند عزیز و مهربون ناجی تولد دوباره من که زندگی رو بهم برگردونند و خدارو شکر الان میتونم راه برم ، نفس بکشم و زندگی کنم . ممنونم از بهاره جان رهنما که من و برای این عمل تشویق کرد و آقای دکتر مهربونم رو به من معرفی کرد و ممنونم از همه شما عزیزان که با انرژی تو این راه سخت همراهم بودین و کلی بهم انرژی دادین و بهم محبت کردین و با عشق به من قدرت دادین که این راه سخت و رو طی کنم.

واقعا سخت بود چون ذهن من هنوز چاق بود و معده من کوچک و بعضی اوقات از غصه غذا نخوردن بهم میریختم ولی الان که میبینم میتونم مثل بقیه شما عزیزان زندگی کنم حالم بهتره ممنونم از خانواده عزیزم که خیلی بهم کمک کردند و با گریه هام گریه کردند و با خنده هام شاد شدند . هنوز این راه سخت مونده و باید با رژیم درست و تغییر عادت غذایی توسط دکتر تغذیه ام مواظب باشم که دیگه چاقی به سراغم نیاد . ممنونم از دوستانی که اون روزهای سخت به دیدنم اومدند و همراهم بودند و ببخشید همه عکسها جا نشد و نتونستم عکس همه دوستانم رو به اشتراک بگذارم .

Image result for ‫نعیمه نظام دوست‬‎

کاهش وزن شدید نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در یک گفتگو درباره علت اضافه وزنش گفت :من یه زمانی به دلیل بیماری که داشتم مجبور شدم از آمپول کورتون استفاده کنم و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن من مؤثر بود و وزن من به 120 کیلو هم رسید. سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود و باعش شد 20 کیلوی دیگر هم به وزنم اضافه شد.

نعیمه نظام دوست بعد از لاغری و کاهش وزن

Related image

نعیمه نظام دوست بعد از لاغری و کاهش وزن

Related image

نعیمه نظام دوست در کنار پرستو صالحی

کاهش وزن چشمگیر نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست به طور حرفه ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد و در فیلم هایی چون باغ سرهنگ ، ریحانه ، پلیس جوان ، چاردیواری ، ساختمان پزشکان ، خانه اجاره ای ، زیر هشت ، روز حسرت و مجموعه گل و بلبل کاری از شبکه دو سیما برای گروه کودک بازی کرده است.

عکس جدید نعیمه نظام دوست

عکسهای کاهش وزن نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بعد از لاغری و کاهش وزن

کاهش وزن جدید نعیمه نظام دوست

عکس جدید نعیمه نظام دوست

Image result for ‫نعیمه نظام دوست‬‎

علت چاقی نعیمه نظام دوست از زبان خودش

 نظام دوست در یک برنامه تلویزیونی  که با موضوع “درمان‌های چاقی و لاغری و روش‌های شایع آن” پخش می‌شد، در پاسخ به لواسانی که چرا به یک باره اضافه وزن پیدا کردید، گفت: واقعیت این است که من به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم. این اضافه وزن به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نبود و کاملا شخصی اتفاق افتاد. ضمن اینکه در مقطعی به دلیل بیماری مجبور بودم از آمپول کورتون استفاده کنم که این موضوع هم در اضافه شدن وزنم موثر بود و در نهایت امروز وزن من به 120 کیلوگرم رسیده است.

وی درباره تلاش برای کاهش وزن تأکید کرد: سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند اما متاسفانه دکتر من با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج کردن بالون از معده‌ام سوال کردم که پزشکم در کمال تعجب گفت: من این موضوع را فراموش کرده بودم! شما باید زودتر برای خارج کردن بالون اقدام می‌کردی! اکنون احتمالا معده و روده‌ات با مشکل مواجه شده است.

این بازیگر کمدی ادامه داد: این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده‌ام، حجم آن افزایش پیدا کرده و در نهایت نه تنها این عمل به کاهش وزنم کمکی نکرد، بلکه چند ماه بعد 20 کیلو دیگر هم به وزنم اضافه شد.

اردکانی پزشک حاضر در برنامه نیز در این خصوص اظهار کرد: بالون راه درمان قطعی برای چاقی نیست بلکه مقدمه‌ای برای آماده شدن بیمار برای عمل جراحی اصلی است.

در بخش دیگری از “کافه سوال” نظام دوست در حالی که به شدت متاثر شده بود، به خاطره تلخی از یکی از اقوامش اشاره کرد و گفت: متاسفانه همین اواخر، همسر پسرخاله‌ام که خانم جوانی هم بود، عمل بالون را انجام داد که متاسفانه بالون نزدیک قلب باز شده بود و باعث ایست قلبی او و در نهایت مرگش شد.

اردکانی نیز مطرح شدن نام عمل‌های جراحی لاغری از قبیل لیپوساکشن، لیپولیز و … را به عنوان درمان قطعی چاقی رد و اظهار کرد: این روش‌ها فقط به صورت موضعی باعث کاهش تجمع چربی در یک ناحیه از بدن می‌شود.

در انتهای برنامه نظام دوست از پزشک پرسید: با توجه به اینکه قدم 168 و وزنم 120 کیلوگرم است، چه راهی را برای کاهش وزنم پیشنهاد می‌کنید.

این پزشک نیز پاسخ داد: لیپولیز، لیپوساکشن و بالون راه خوبی برای کاهش وزن شما نیست و به شخصه جراحی را توصیه می‌کنم.

 

تبلیغات