سمانه پاکدل

آکاایران:هادی کاظمی 41 ساله《نظام دو برره شبهای برره》و سمانه پاکدل 30 ساله با هم ازدواج کردن. یک زوج هنری دیگر با هم به‌صورت رسمی ازدواج کردند ، هادی کاظمی و سمانه پاکدل دو بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با یک دیگر پیوند زناشویی بستند و به زوج هاي‌ هنری معروف پیوستند.

یکم شهریورماه 97 بود که خبری در فضای مجازی منتشر و به سرعت دست به دست شد و حکایت از ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی دو بازیگر کشورمان داشت.

هادی کاظمی بازیگر شبهای برره و سمانه پاکدل بازیگر سریال دلنوازان جشن ازدواجشان را بدون سر و صدا و حواشی جشن گرفتند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند. سمانه پاکدل شب گذشته برای اولین بار بعد از ازدواج عکسی از خودش و هادی کاظمی را منتشر کرد و دلنوشته ای برای آن نوشت.

سمانه پاکدل

 

سمانه پاکدل با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

اگر ز خونِ دلم بوی شوق می آید .............................. عجب مدار که همدردِ آهوی خُتنم

طراز پیرهن زر کِشم مبین چون شمع ..................... که سوزهاست نهانی درون ِپیرهنم

بیا و هستیِ حافظ ز پیش او بردار .........................که با وجودِ تو کس نشود زمن که منم

 

سمانه پاکدل و هادی کاظمی بازیگران سینما و تلویزیون

ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل

 

سمانه پاکدل

Related image

سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان

سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون اولین بار با بازی در نقش مهتاب در سریال دلنوازان شناخته شد و به شهرت رسید و بعد از آن در سریال هایی چون معراجی ها ، دست بالای دست ، بچه های نسبتا بد و ... جلوی دوربین رفت .

سمانه پاکدل

عکسهایی از مراسم ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل

یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات درباره سمانه پاکدل صحبت او درباره ازدواج در برنامه دورهمی بود که به شوخی عنوان کرد همه چیز دارد اما کسی او را نمیگیرد و این سوژه ای برای فعالان فضای مجازی شد.

جشن ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی 31 مرداد 1397 با حضور جمعی از دوستانشان برگزار شد و انتشار این خبر اهالی دنیای هنر را شوکه کرد و با واکنش های متفاوتی همراه بود.

 

Related image

مراسم ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی

هادی کاظمی همسر سمانه پاکدل از بازیگران سریال های مهران مدیری است که با نقش نظام دو برره در سریال شبهای برره شناخته شد و علی البدل ساخته سیروس مقدم جدیدترین کار تلویزیونی او محسوب میشود.

سمانه پاکدل

تبلیغات