برزو ارجمند اینستا

آکاایران: برزو ارجمند بازیگری سینما و تلویزیون کشورمان در خانواده ای هنرمند متولد شد و در دامان مردی چون انوشیروان ارجمند رشد کرد و به دنیای هنر قدم نهاد . این هنرمند جوان که از تجربیات پدر و عمویش داریوش ارجمند در دنیای بازیگری استفاده میکند با یکی از طراحان چهره پردازی کشورمان در دوران دانشجویی آشنا شد و این آشنایی به ازدواج ختم شد.

زندگی مشترک برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند 14 ساله شد و این هنرمند کشورمان با انتشار پستی این روز را به همسرش تبریک گفت.

 

برزو ارجمند

برزو ارجمند با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت : مهربان همسرم، امروز دقیقا چهارده سال است که در کنار هم ، سختی ها و شادی ها رو با هم قسمت کردیم. چه خوش اقبال مردی هستم که چون تویی در کنارم است. سالگرد ازدواجمون مبارک....

بهار ارجمند خواهر برزو ارجمند که از بازیگران سینما و تلویزیون است نیز با انتشار عکسی سالگرد ازدواج برزو ارجمند و همسرش را تبریک گفت .

برزو ارجمند قهوه تلخ

بهار ارجمند با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : پارمیس قشنگم، برزو جانم...

چهاردهمین سالروز یکی شدنِ عاشقانه هایتان چه مبارک است و فرخنده... روزگار وصل بر شما بتابد و بماند تا همیشه...

 

 

ماجرای آشنایی برزو ارجمند با همسرش از زبان خودش

برزو ارجمند در یک گفتگو درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان گفت:«من و پارمیس زند هم دانشکده ای بودیم. گرایش من از سال سوم، نمایش بود و پارمیس طراحی صحنه می خواند. کار صحنه را از همان زمان شروع کردیم.

پارمیس گریم و طراحی صحنه کار می کرد و من هم بازی می کردم. پارمیس از ایران رفته بود. وقتی برای یک سفر کوتاه یک ماهه به ایران برگشت، با دوستان دانشکده جمع شدیم که به دیدنش برویم. وقتی به دیدنش رفتیم، بعد از نیم ساعت خیلی فی البداهه به نظرم رسید که می تواند همسر مناسبی برایم باشد. پرسیدم با من ازدواج می کنی؟ خندید و گفت:شوخی می کنی، بعد کمی فکر کرد و گفت:آره!»

برزو ارجمند دورهمی

 

برزو ارجمند یکی از چهره های سینمایی است که در نقش های مختلف جلوی دوربین رفته است و آخرین بار در سریال سردلبران با نقش یک روحانی درخشید.

برزو ارجمند خندوانه

بهار خواهر برزو ارجمند از بازیگران سینما و تلویزیون است که در سریال سردلبران در کنار برادرش به ایفای نقش پرداخت.

برزو ارجمند اینستاگرام

حاصل زندگی مشترک برزو ارجمند و همسرش یک پسر به نام جانیار است که پنج سال دارد.

برزو ارجمند بیوگرافی

برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند و پسرشان جانیار

برزو ارجمند اینستا

برزو ارجمند و همسرش در کنار بهار ارجمند

برزو ارجمند

 

تبلیغات