احسان علیخانی میزان دستمزدش در ماه عسل را اعلام کرد


حاشیه های

شب گذشته حاشیه های

به گفته ی علیخانی اصلاً امکان ندارد که یک مجری مثل او به مقامات سازمان (سرافراز رئیس سازمان، پورمحمدی معاون سیما و مدیر شبکه ی سه) بگوید که من یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای اجرای این برنامه می گیرم.
 
او که به گفته ی خودش نمی خواسته در مورد این ماجراها حرف بزند، بازهم از میهمانانش عذرخواهی کرد تا در مورد حواشی این برنامه و توبیخ عوامل آن هم حرف بزند.
 
مجری «ماه عسل» که اجرای برنامه های تحویل سال را هم به عهده دارد، گفت: «برخی این حرف ها را می شنوند و باور می کنند و به یک لشگر میلیونی تبدیل می شوند تا تو را به لجن بکشند، درصورتی که این گونه نیست و من این برنامه را برای مردم اجرا می کنم و هرچه دارم از تلویزیون و نگاه مردم است.»
 
او ادامه داد: «اگر میهمانی را به برنامه دعوت کنیم و با او بگوییم و بخندیم، فرا می گویند چرا به مشکلات جامعه توجه نمی کنی، اگر از درد و آسیب ها حرف بزنیم، چیز دیگری می گویند.»
 
او با اشاره به این که هیچ مدیری نیست که بگوید احسان علیخانی پشت در اتاق من نشسته بود تا از من کار و برنامه بگیرد، گفت: من می دانم که در چه زمانی دارم برنامه اجرا می نم، این زمان زمانی است که می توانست در اختیار یک مرجع عالی قدر قرار بگیرد، ما هم حواسمان به این مسئله هست اما خب ما هم آدم هستیم و اشتباه هم می کنیم.
 
علیخانی به سالگرد شلیک ناو وینسنس به هواپیمای مسافربری ایران اشاره کرد و گفت کسانی که آن فاجعه را رقم زدند گفتند اشتباه کرده ایم و مدال هم گرفتند.
 
او از تذکری که به برنامه داده شده، به عنوان تذکر درست و بجا نام برد و گفت که ما و بچه های برنامه سهواً یک اشتباهی کردیم و درواقع می خواستیم تضاد و تبعیض بین شغل ها را نشان دهیم.
 
او از مردم و مدیران سازمان صداوسیما عذرخواهی کرد و گفت که اگر زمانی بداند که مردم خاطرشان از بابت این برنامه مکدر است، امکان ندارد در این برنامه بماند.
 
او به مطلبی که در موردش نوشته شده بود هم اشاره کرد و افزود: «کسی نوشته بود که دست کثیفت را از روی سر آن پسربچه بردار، چشم من دست کثیفم را برمی دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.»
 
علیخانی با اشاره به صحبت های محسن تنابنده درباره پایتخت گفت: «تنابنده می گفت مگر مادر من پایتخت را ساخته که به او فحش می دهید، حالا من با عذرخواهی از همه بچه های برنامه می گویم، مگر مادران ما این برنامه را می سازند که فحش می دهید.»
 
میهمان برنامه که جانباز دوران جنگ تحمیلی بود هم برخلاف میلی علیخانی و اصرار او، گریزی به حرف های مجری برنامه زد و گفت که قطار وقتی ایستاده است کسی کاری به آن ندارد، وقتی قطار به حرکت درمی آید سنگ می خورد. او از مدیران صداوسیما خواست که پشت کسانی که در خط مقدم جبهه ی فرهنگی هستند بایستند.
احسان علیخانی میزان دستمزدش در ماه عسل را اعلام کرد 5/5 2
منبع : خبرآنلاین - /ک
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات