ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر


پس از بازگشت هنرمندان از جام جهانی برزیل خبرها مبنی بر ممنوع التصویر شدن تعدادی از بازیگران مطرح شدن که از آن جمله نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش بود.


چند روزی است در حالی خبرهایی مبنی بر ممنوع الکاری برخی از هنرمندان مسافر برزیل، از سوی برخی رسانه ها منتشر می شود که هم اینک سریال ها و برنامه هایی از این هنرمندان در حال پخش از تلویزیون است و هیچ منبع رسمی هم این خبر را تایید نکرده است.

,نرگس محمدی , ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی , بازیگران زن ایرانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشور با انتشار عکس زیر در صفحه رسمی خود در فیس بوک نوشت :دوستان زیادی درباره این خبر روزنامه گل سوال کردن؛ باید خدمتتون عرض کنم تاکنون به طور رسمی ممنوع التصویر بودن ما ابلاغ نشده و انچه هست خبرهایی از گوشه و کناره که می شنویم.

,نرگس محمدی , ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی , بازیگران زن ایرانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش در واکنش خبر به ممنوع التصویر شدن برخی هنرمندان از جمله نرگس محمدی که این روزها ایفاگر نقش ستایش در این مجموعه است، با ابراز تعجب وناراحتی، حاشیه های پیش آمده برای این هنرمندان را نادرست می داند.

,نرگس محمدی , ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی , بازیگران زن ایرانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

وی در پاسخ به صحت ممنوع التصویر و ممنوع الکار شدن مسافران برزیل انتقاد می کند و می گوید: چرا به این حاشیه های نادرست دامن می زنند؟ چیزی به من اعلام نشده است وهمچین خبری صحیح نیست.
سلطانی در پایان تاکید می کند: سریال ستایش متوقف نشده است و پخش آن ادامه دارد؛ ان شاء الله که چنین چیزی درست نباشد.
پیش از این جواد هاشمی، سرپرست هنرمندان اعزامی به برزیل درباره ممنوع الکار شدن برخی هنرمندان در تلویزیون به نقل از مهدی فرجی مدیر شبکه یک اعلام کرده بود که هیچ کسی از هنرمندان به برزیل رفته در تلویزیون ممنوع الکار نیست.

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر 2.3/5 778
منبع : صبحانه , راک نیوز - / ک

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی از زبان خودش + تصاویر گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات