سام درخشانی در سریال آرام میگیریم تصاویر


سام درخشانی که بازی خوبی را در سریال همه چیز آنجاست به نمایش گذاشته بود به تازگی به پروژه سریال آرام میگیریم به کارگردانی روح الله سهرابی و بازی تینا آخونتبار، هوشنگ توکلی، رضا شفیعی جم و علی قائمی پیوست.


سریال آرام می گیریم که از 19 دی ماه برای شبکه دوم سیما کلید خورده است تم دفاع مقدسی دارد. عوامل این سریال معتقداند که آرام می گیریم به واسطه متن جذاب و بازیگران مطرح زیادی که در آن نقش آفرینی می کنند مورد استقبال مردم قرار می گیرد, به تازگی سام درخشانی هم به جمع بازیگران این سریال پیوسته و در مقابل دوربین این سریال به ایفای نقش خواهد پرداخت.

همه چیز آنجاست

پس از هوشنگ توکلی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، پرویز فلاحی پور و فرهاد قائمیان، سام درخشانی نیز در مقابل دوربین «آرام میگیریمم» قرار گرفت. درخشانی در این سریال ایفاگر نقش مسعود، یکی از فرزندان خانواده است که بیش از سایرین در ایجاد ناامنی و منحرف شدن اعضاء خانواده نقش دارد. 

آرام میگیریم

سریال «آرام میگیریمم» داستانی اجتماعی را روایت می کند و طی آن به زندگی خانواده ای می پردازد که فرزندانش به دلیل زیاده خواهی، آرامش واقعی خود را فدای آسایش کاذب کرده و زندگی خود را به سوی پرتگاهی فریبنده پیش می برند، اما با ورود شخصیتی تاثیرگذار، ماجرا شکل دیگری به خود می گیرد.

هوشنگ توکلی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، پرویز فلاحی پور و فرهاد قائمیان از جمله بازیگرانی هستند که تا پیش از این در "آرام میگیریم" به ایفای نقش پرداخته اند و اکنون با آغاز بازی سام درخشانی، باید منتظر نقش آفرینی بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، محمد کاسبی، امیر غفارمنش و ... در این مجموعه تلویزیونی ماند.

 

نقش جدید سام درخشانی

 

بازیگر سام درخشانی

تدوین این مجموعه به صورت هم زمان انجام می گیرد و به دلیل اینکه برخی سکانس ها مربوط به فصل بهار است و باید در فضای باز و طبیعت این فصل برداشت شود، تصویربرداری آن تا بهار 1394 ادامه خواهد داشت.

مجری طرح این سریال که در 42 قسمت 45 دقیقه ای تولید می شود، موسسه فرهنگی «افق رسانه پاسارگاد» می باشد.  

هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، پرویز فلاحی پور، سام درخشانی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، محمد کاسبی، شیما نیکپور، امیر غفارمنش، محمود مقامی، هانیه غلامی و فرهاد قائمیان از جمله بازیگران این سریال هستند.

 

 

عکس سام درخشانی

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از؛ مدیر تصویر برداری: فرشاد گل سفیدی/ صدابردار: امیرحاتمی/ طراح چهره پرداز: زهره سیه پوش/ طراح صحنه و لباس: رضا درگزی/ تدوین: امیر شیبان خاقانی/ موسیقی: محمد محمدعلی/ سرپرست گروه کارگردانی: فرشاد ارج/ دستیار اول کارگردان: آرش حسن پور/ برنامه ریز: سید بهمن حسینی/ منشی صحنه: علیرضا فرحزادی/ عکس: شهرام تقی پور/ مدیر تولید: شهاب علی بخشی/ جانشین تولید: میلاد مولازاده/ مدیر تدارکات: یوسف آقایی/ و مدیر روابط عمومی: رسول شادمانی. 

سام درخشانی در سریال آرام میگیریم تصاویر 5/5 5
منبع : نسیم -/ ن.م