به گزارش آکاایران به نقل از رسانه ایران: برنامه "چند شنبه با سینا" با اجرای "سینا ولی الله" در شبکه فارسی وان جمعه شب گذشته با حضور حمید استیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بر روی آنتن رفت.

حمید استیلی

فارسی وان در سایت خود درباره حمید استیلی مربی فوتبال ایران و بازیکن بازنشسته محبوب کشورمان نوشته که وی عضو تیم ملی فوتبال ایران بوده است و ۸۲ بازی ملی در کارنامه خود دارد و از به یادماندنی ترین گل آقای استیلی میتوان گل وی رادر برابر تیم ملی امریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ است.
همچنین در این رابطه سایت بانک ورزش نوشته که با یکی از خوانندگان این سایت طی تماسی خبر از حضور حمید استیلی در شبکه ماهواره‌ای فارسی ۱ داده است.

حمید استیلی

به نوشته بانک ورزش ، با توجه به اینکه شبکه فارسی وان چندان اسم و رسم خوبی در بین خانواده‌ های ایرانی ندارد، حضور حمید استیلی که مدیریت آکادمی باشگاه پرسپولیس را بر عهده دارد در این برنامه کمی برایمان عجیب بود.
حمید استیلی در این برنامه که با عنوان "چندشنبه با سینا" پخش می‌شود در مورد سریال پژمان، وضعیت فوتبال ایران و شرایط فوتبالیست‌ ها در جامعه صحبت کرده است.

منبع : pardad.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فیلم های شبکه ی فارسی وان , فیلم شبکه های فارسی وان , دریافت شبکه فارسی وان , سریال های فارسی وان , شبكه ى فارسى وان , الی فارسی وان , شبکه فارسی 1

تبلیغات