به گزارش آکاایران به نقل از دیلی میل: اخیرا این دو ستاره هالیوودی معروف دوبار با هم دیده شده اند و همین مسئله سبب شد شایعه جدا شدن "کریستین استوارت" و "رابرت پتینسون" به خاطر وجود "کتی پری" به گوش برسد.

کریستین استوارت

این دو ستاره هالیوودی بعد از جدایی از نامزدهای خود اکنون مجرد هستند و همین امر باعث قوت گرفتن شایعات پیرامون آنهاست .
یکی از دوستان نزدیک کتی پری میگوید : این دو ستاره پرطرفدار تنها به صورت تصادفی در  یک مکان و در کنار هم قرار گرفتند و هیچ رابطه خاصی میان آنها نیست پرداد و حتی آنها هیچ حرف و صحبت خاصی با هم نداشته اند. این دو که در مراسم ازدواج یک دوست مشترک حضور داشتند کنار یکدیگر نشسته و چند کلامی با هم صحبت کردند.
"رابرت پتینسون" اخیرا به رابطه 4 ساله اش با "کریستین استوارت" پایان داد و شنیده میشود "کتی پری" در این رابطه به او گفته است وی لایق اشخاصی به مراتب بهتر از کریستین است.
"کتی پری" نیز بعد از ازدواج ناموفقش با راسل برند مدتی با جان مایر در رابطه بود که شنیده مشود اخیرا رابطه آنها نیز قطع شده است.

کریستین استوارت

کریستین استوارت

تهیه و ترجمه: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

منبع : pardad.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خداحافظی رابرت پتینسون از هالیوود , ایا کریستین استوارت ازدواج کرده , كريستين استوارت و رابرت پتينسون , رابرت پتینسون و همسرش

تبلیغات