آکاایران: علیرضا حقیقی بیوگرافی و عکس های علیرضا حقیقی زندگینامه علیرضا حقیقی بازیکن تیم ملی فوتبال به همراه عکس های علیرضا حقیقی .

علیرضا حقیقی بازیکن فوتبال تیم ملی ایران و یکی از بهترین دروازه بانان ایران می باشد که وی دروازبان تیم ملی در جام جهانی قبل بود .

بیوگرافی علیرضا حقیقی دروازبان ایران را می توانید از سایت اولی ها مشاهده بفرمایید .

علیرضا حقیقی

زندگینامه علیرضا حقیقی بازیکن معروف ایران و دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران را در زیر مشاهده میفرمایید .

در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۷ در تهران به دنیا امد.

پدر: –
مادر:-
برادر: –
خواهر:-
همسر:-
فرزندان:-

قد:193 سانتیمتر

خیلی به رژیم غذایی اش اهمیت می دهد و همواره تمام سعی اش بر این است که مقدار کالری مصرفی اش را رعایت کند خودش اصلا اهل برنج نیست و سعی می کند کمتر برنج بخورد، در عوض خیلی ماکارونی دوست دارد و اغلب غذاهایی انتخاب می کند که در آن ها کربوهیدرات و پروتئین زیادی داشته باشد. درمورد سبک لباس پوشیدنش اغلب ترجیح می دهد در مسافرت های خارجی که به همراه تیم یا به شخصه می رود، از برندهای معروف و معتبر دنیا خرید کند چون به ظاهر و تیپش خیلی اهمیت می دهد.خودش، لباس رسمی و کت وشلوار را دوست دارد، هم لباس اسپرت؛ سعی می کندلباسی را بپوشد که رنگ و ترکیبش به چهره و پوستش بیاید تا هم خودش و هم طرفداران لذت ببرند.

خیلی اهل مسافرت و در کل مسافرت رفتن را دوست دارد.

عکس های علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی

پدرش شغل آزاد دارد و فوتبال هم بازی میکند. همیشه با پدرش فوتبال تمرین میکرده و همین باعث شد که به فوتبال علاقه زیادی پیدا کند و چون استعداد و علاقه بسیاری در دروازه بانی داشت و احساس کرد در این پست موفق میشود دروازه بانی را قبول کرد.

حقیقی اولین بار در مسابقات نونهالان غرب آسیا در قطر در سال ۱۳۸۱ برای تیم ملی بازی کرد که در آن زمان ۱۴ ساله بود.

عکس های علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی

او در مسابقات نوجوانان آسیا در سال ۱۳۸۳ در ژاپن نیز بازی کرد و در سال ۱۳۸۵ در تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا در هند در ۳ بازی در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.

حقیقی در همان سال به تیم ملی امید دعوت شد و در بازی های آسیایی ۲۰۰۶ و مقدماتی المپیک ۲۰۰۸ عضو تیم ملی امید بود .

،زمانی که تنها 17 سال داشت،به تیم پرسپولیس پیوست و در اولین بازی خود مقابل سایپا،بعد از مصدومیت فرشید کریمی وارد زمین شد و ضربه پنالتی علی دایی را گرفت. حقیقی در فصل بعد،روزهای خوبی را نداشت و حتی در میان 18 نفر اصلی تیم هم قرار نگرفت تا اینکه در سال 87-88 با مصدومیت معمارزاده و عملکرد نا مطلوب و مصدومیت مهدی واعظی توانست مرد شماره یک دروازه پرسپولیس شود.

در بازی دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال فلسطین در سال ۱۳۸۹ یک نیمه در دروازه تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفت و اولین بازی ملی خود را تجربه کرد. او در ۵ رده ملی بازی کرده است که یک رکورد برای این بازیکن است. دروازه بان پرسپولیس در زمان مربیگری قطبی برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد تا اینکه مقابل فلسطین اولین بازی ملی اش را انجام داد.

وی عنوان جالبی در کارنامه خود دارد،او بازیکنی است که در تمامی رده های تیم ملی فوتبال ایران بازی کرده است.(از نونهالان تا بزرگسالان)واین برای حقیقی یک رکورد جالب است.

روز سه شنبه 20 دی 1390 برای عقد قرارداد به همراه نماینده باشگاه روبین کازان به روسیه سفر کرد. این تیم روسی با حقیقی قرارداد 4 ساله ای را امضا کرده است. بعد از این انتقال،تیم پرسپولیس تا پایان فصل با مشکل شدید درون دروازه روبرو شد و هوشیار و معمارزاده نتوانستند عملکرد خوبی را دارا باشند.

رشته عمران در دانشگاه اسلام شهر

قهرمانی در جام خلیج فارس در سال 1386-87
قهرمانی در جام حذفی در سال 1388-89 و سال 1389-90

علیرضا حقیقی: می خواهم مثل تختی زندگی کنم.

.

منبع : https:avaliha.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات