مژده لواسانی (مجری)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مژده لواسانی (مجری) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آکا ایران: مژده لواسانی متولد ۲۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران؛ مجری، سردبیر، نویسنده، کارگردان و گوینده اهل ایران است. او یکی از مجریان جوان رادیو و تلویزیون ایران است. لواسانی ابتدا در سن ۹ سالگی با بازیگری در فیلم پلاک ۱۴ به کارگردانی مهران مدیری وارد تلویزیون شد. وی تک فرزند خانواده است.

فعالیت هنری

لواسانی فعالیت رسانه ای را در سه سالگی و با برنامه «سلام کوچولو» آغاز نموده است و بعد از آن با برنامه های «بچه های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» همکاری اش را با رادیوسراسری ادامه داده است و اولین نویسندگی مستقل برای رادیو را نیز با برنامه «من هم می توانم» تجربه کرده است. او همچنین در سنین کودکی و نوجوانی تجربه بازیگری در سریال های «پلاک ۱۴» (به کارگردانی مهران مدیری) و «خبرنگار» (به کارگردانی محمدحسن زاده) را دارد و در عرصه نمایش هم نویسندگی و کارگردانی چندین تئاتر مذهبی نظیر «ظهور خورشید»، «خورشید در پس ابر» و «آفتاب هشتم» را بر عهده داشته است. وی در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق است.

مستند چادرمشکی

به گزارش آکاایران: در سال ۹۰–۹۱ مستندی به سفارش گروه مستند شبکه دو توسط میلاد بهار (به عنوان کارگردان) از زندگی چهار خانم چادری ساخته شد که یکی از آن ها مژده لواسانی بود. موضوع این فیلم زندگی روزمره این چهار زن بود. یک مجری صداوسیما، یک راننده تاکسی، یک خبرنگار حوزه موسیقی و زنی که کارش طراحی چادر است، زنان حاضر در این مستند هستند. در این فیلم با تأکید بر پوششی به نام چادر مشکی، به فعالیت ها و زندگی روزمره این چندنفر که با همین حجاب در فعالیت های اجتماعی شرکت می کنند پرداخته شده است.

مژده لواسانی

مژده لواسانی (مجری)
,mozhdeh lavasani,بیوگرافی مژده لواسانی,رشته تحصیلی مژده لواسانی,[categoriy]

آکاایران: مژده لواسانی (مجری)

تولد: ۲۰ آبان ۱۳۶۸
محل تولد: تهران
ملیت: ایرانی
پیشه: مجری تلویزیونی، سردبیر، نویسنده، کارگردان، مجری رادیویی، گوینده
سال های فعالیت: ۱۳۸۱ تاکنون

جوایز و افتخارات

گوینده برگزیده سیزدهمین نکوداشت برنامه سازان برتر هفته دفاع مقدس برای اجرای برنامه پیدا و پنهان در رادیو گفتگو
برگزیده نخستین جشنواره بین المللی عفاف و حجاب (نور) در بخش گزارش های صوتی
نامزد بهترین سردبیری و بهترین نویسندگی در بخش روتین دوازدهمین جشنواره بین المللی رادیو برای برنامه مصطفای عشق
انتخاب به عنوان مجری برتر تلویزیون در سال ۱۳۹۲ در نظرسنجی هفته نامه سروش.
انتخاب به عنوان مجری برتر خانم سال ۱۳۹۵ در نظرسنجی برنامه سه ستاره.

.

منبع : worldi.ir

مژده لواسانی (مجری) گردآوری توسط بخش بیوگرافی شعرا،بیوگرافی خواننده ها، نویسندگان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات