آکاایران: در متن زیر بیوگرافی و عکس جالب از دختر بازیگر بزرگ و مشهور کشورمان آقای انوشیروان ارجمند رو براتون گذاشتم. بهار ارجمند متولد ۱۳۵۹ در مشهد است و…  .از شما دعوت میکنم تا ادامه بیوگرافی رو ر زیر مطالعه نمایید.

بهار ارجمند

آکاایران: تصاویر زیبا از بهار ارجمند+بیوگرافی

به گزارش آکاایران: بهار ارجمند متولد ۹ فروردین ۱۳۵۹ در مشهد است. وی دختر انوشیروان ارجمند، خواهربرزو ارجمند و برادرزادهٔ داریوش ارجمند است. وی لیسانس رشته فلسفه از “دانشگاه علامه طباطبایی” است اما با توجه به علاقه ای که به هنر هفتم دارد بازی در تئاتر را از پنج سالگی آغاز کرده است. بهار بازیگر توانایی است البته او بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می کند. او با معلومات بالا و آموختههایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و به همین دلیل بود که در سن ۱۳ سالگی “بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر” را از آن خود کرد. پس از آن در تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت. او تا کنون در بیش از ده فیلم سینمایی و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

بهار ارجمند

فیلم شناسی بهار ارجمند

او در تئاترهای “زنی که تابستان گذشته رسید” و “امشب باید بمیرم” و چند فیلم سینمایی اکران نشده مثل “سبک زندگی” و “خودکشی” ایفای نقش کرده است. همچنین قرار بود در سریال ساعت شنی بازی کند که اینطور نشد.

بهار ارجمند

بهار ارجمند

بهار ارجمند

منبع :

تبلیغات