تصاویر زیبا از بهار ارجمند+بیوگرافی - بیوگرافی شعرا ، بیوگرافی نویسندگان ، بیوگرافی خواننده ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر زیبا از بهار ارجمند+بیوگرافی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی شعرا و نویسندگان از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در متن زیر بیوگرافی و عکس جالب از دختر بازیگر بزرگ و مشهور کشورمان آقای انوشیروان ارجمند رو براتون گذاشتم. بهار ارجمند متولد ۱۳۵۹ در مشهد است و…  .از شما دعوت میکنم تا ادامه بیوگرافی رو ر زیر مطالعه نمایید.

 

,جالب,بیوگرافی,مشهور

آکاایران: تصاویر زیبا از بهار ارجمند+بیوگرافی

به گزارش آکاایران: بهار ارجمند متولد ۹ فروردین ۱۳۵۹ در مشهد است. وی دختر انوشیروان ارجمند، خواهربرزو ارجمند و برادرزادهٔ داریوش ارجمند است. وی لیسانس رشته فلسفه از “دانشگاه علامه طباطبایی” است اما با توجه به علاقه ای که به هنر هفتم دارد بازی در تئاتر را از پنج سالگی آغاز کرده است. بهار بازیگر توانایی است البته او بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می کند. او با معلومات بالا و آموختههایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و به همین دلیل بود که در سن ۱۳ سالگی “بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر” را از آن خود کرد. پس از آن در تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت. او تا کنون در بیش از ده فیلم سینمایی و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

 

,جالب,بیوگرافی,مشهور

فیلم شناسی بهار ارجمند

او در تئاترهای “زنی که تابستان گذشته رسید” و “امشب باید بمیرم” و چند فیلم سینمایی اکران نشده مثل “سبک زندگی” و “خودکشی” ایفای نقش کرده است. همچنین قرار بود در سریال ساعت شنی بازی کند که اینطور نشد.

,جالب,بیوگرافی,مشهور

,جالب,بیوگرافی,مشهور

,جالب,بیوگرافی,مشهور

منبع :

تصاویر زیبا از بهار ارجمند+بیوگرافی گردآوری توسط بخش بیوگرافی شعرا،بیوگرافی خواننده ها، نویسندگان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات