بیوگرافی کریس آلن + عکس - بیوگرافی شعرا ، بیوگرافی نویسندگان ، بیوگرافی خواننده ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیوگرافی کریس آلن + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی شعرا و نویسندگان از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بیوگرافی کریس آلن + عکس

بیوگرافی کریس آلن + عکس

 

بیوگرافی کریس آلن + عکس
, کریستوفر آلن, بیوگرافی کریستوفر آلن, سن کریستوفر آلن

آکاایران: بیوگرافی کریس آلن + عکس

 

به گزارش آکاایران: کریستوفر نیل آلن (زاده ۲۱ ژوئن ۱۹۸۵) که با نام کریس آلن شناخته می‌شود، خواننده و آهنگساز آمریکایی و برنده هشتمین دوره مسابقه آمریکن آیدل است. آلن اولین آلبوم خود را در سال ۲۰۰۷ با نام Brand New Shoes وارد بازار کرد که در این آلبوم آهنگ No Boundaries در بیلبورد ۱۰۰ قرار گرفت. سپس در ۱۷ نوامبر ۲۰۰۹ آلبومی همنام با اسم خودش روانه بازار کرد. این آلبوم در مقام یازدهم بیلبورد ۲۰۰ قرار گرفت از این آلبوم آهنگ Live Like We're Dying مقام هجدهم را در جدول آمریکا بدست آورد.

نام اصلی : کریستوفر نیل آلن

زادروز : ۲۱ ژوئن ۱۹۸۵

جکسونویل، ایالات متحده

سبک‌ها : پاپ راک، آلترنیتیو راک

کار(ها) : ۲۰۰۷ تاکنون

ساز(ها) : گیتار، پیانو و گرند پیانو

 

آمریکن آیدل

کریس آلن در فصل هشتم از مسابقات آمریکن آیدل شرکت کرده و توانست مقام نخست را کسب نماید. داوران این فصل عبارت بودند از :سایمون کاول، کارا دیوگواردی، پائولا عبدل، رندی جکسون. کریس پس از ورود به هالیوود و اجرای گروهی توانست نظر مردم را به خود جلب کرده و به ۳۶ نفر برتر راه پیدا کند. او در این مرحله آهنگ Man In the Mirror را اجرا کرده و مورد تشویق داوران علل خصوص سایمون قرار گرفت. سپس با راه یابی به مرحله ۱۳ نفر برتر آهنگ Remember the Time را اجرا نمود.با رای مردم آمریکا کریس بار دیگر به مرحله بعد راه پیدا کرد. در مرحله ۱۱ نفر برتر او آهنگ Make You Feel My Love را اجرا نموده و مورد تشویق فراوان داوران قرار گرفت.

 

آلبوم ها

    ۲۰۰۷: کفش های جدید

    ۲۰۰۹: کریس آلن

 

, کریستوفر آلن, بیوگرافی کریستوفر آلن, سن کریستوفر آلن

 

, کریستوفر آلن, بیوگرافی کریستوفر آلن, سن کریستوفر آلن

 

منبع :

بیوگرافی کریس آلن + عکس گردآوری توسط بخش بیوگرافی شعرا،بیوگرافی خواننده ها، نویسندگان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات