در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قتل وحشیانه و مثله کردن بازیگر معروف سینما ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قتل وحشیانه و مثله کردن بازیگر معروف سینما
قتل وحشیانه و مثله کردن بازیگر معروف سینما - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: قتل وحشیانه و مثله کردن بازیگر معروف سینما

آکاایران:  بازیگر بالیوود توسط همکارانش مثله شد
پلیس هند از دستگیری دو متهم به آدم‌ربایی و قتل بازیگر جوان این کشور خبر داد. به گزارش ایران ناز به گفته پلیس هند این دو آدم‌ربا که از همکاران سینمایی «میناکشی تاپار» بودند، پس از ربودن این بازیگر، مبلغ 20 هزار دلار از خانواده‌اش درخواست کردند تا دخترشان را آزاد کنند اما زمانی که این مبلغ را به طور کامل دریافت نکردند دست به این جنایت زدند.

به گزارش آکاایران: به گفته پلیس، این بازیگر به همراه این دو متهم به منطقه‌ای در مرز این کشور با نپال رفته و پس از ربودن مقتول پیغامی به خانواده‌اش فرستادند و این مبلغ را درخواست کردند. این دو متهم همچنین خانواده «میناکشی» را تهدید کردند در صورت عدم پرداخت این مبلغ تصاویر هرزه‌نگاری از دخترشان تهیه و منتشر می‌کنند. اما وقتی مبلغ درخواستی را تحویل نگرفتند این بازیگر سینما را خفه کرده و سرش را از بدنش جدا کردند.
به گزارش پایگاه اینترنتی CBC news، به گفته پلیس هند متهمان پس از مثله‌کردن جسد و هنگام بازگشت به «بمبئی» بخش‌هایی از این جسد را در جاده رها کردند.

 

منبع :

تبلیغات