این زنان سیاه پوست هالیوود را به تحسین وا داشته اند! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد این زنان سیاه پوست هالیوود را به تحسین وا داشته اند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

این زنان سیاه پوست هالیوود را به تحسین وا داشته اند!

آکاایران: این زنان سیاه پوست هالیوود را به تحسین وا داشته اند!

آکاایران: ریحانا : این زن سیاه پوست متولد 1988 استو چهره ای زیبا و اندامی متناسب دارد. او به خاطر صدای زیبا و اجراهای تحسین برانگیزش همه را متحیر کرده است و همه آینده درخشانی برایش پیش بینی می کنند.
 
هالی بری : وی یک زن 42 ساله است و هنر پیشه و مادر یک دخترزیباست. اما همه اینها باعث نمیشود که بازی فوق العاده وی نادیده گرفته شود. او سابقا ملکه زیبایی بوده و در دنیای مد نیز فعالیتهایی داشته است.

نائومی کمپبل :
متولد 1970 است . او یک سوپر مدل است . ایران ناز، او در دهه 80 و90 طوفانی در دنیای مد به پا کرد. او این روزها هنرپیشگی را تجربه میکند.
 
بیانسه : او نیازی به معرفی ندارد.30 ساله است و چهره فوق العاده و اندام ورزیده اش او را خیلی زود به شهرت رساند. او یک خواننده است و در زمینه مد نیز فعالیت میکند. او این روزها منتظر تولد فرزندش است.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله این زنان سیاه پوست هالیوود را به تحسین وا داشته اند! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هنرپیشه های سیاه پوست هالیوود

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات