بیوگرافی ساعد سهیلی - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیوگرافی ساعد سهیلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران بیوگرافی و تصاویر ساعد سهیلی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

ساعد سهیلی (زاده ۳۰ بهمن ۱۳۶۶، مشهد) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی فرزند کارگردان و فیلم نامه نویس سعید سهیلی است. وی کار هنری خود را در ۱۴ سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنهساخته سعید سهیلی آغاز کرد. همچنین فیلمبردار پشت صحنه در برخی از کارهای پدرش بوده است. ساعد سهیلی کارشناسی گرافیگ از دانشگاه آزاد دارد.

در سال 1391  ساعد سهیلی در حرم امام رضا (ع) به عقد گلی خانم در آمد و ساعد سهیلی به جمع متاهلین پیوست. «گلوریا» ملیتی ایرانی، فرانسوی دارد و فارسی را خوب متوجه نمی شود. او مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارد و همه اقوامش در فرانسه زندگی می کنند. ناصر ملک مطیعی و کیانوش گرامی از جمله مهمانان ویژه این مراسم بودند.

از آثار ساعد سهیلی می توان به:

چارچنگولی (1387)
تله فیلم جاده (1388)
در بند آزادی (1388)
یک خیانت منصفانه (1388)
میان ماندن و رفتن (1389)
قفسی برای پرواز (1389)
گشت ارشاد(1390)
همه چیز برای فروش(1391)

اشاره کرد.

با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از ساعد سهیلی را مشاهده کنید.

[تصویر:  bardo_30n.jpg]

ساعد سهیلی

[تصویر:  443_634831074470000000_s.jpg]

ساعد سهیلی

 

ساعد سهیلی

تصاویر ساعد سهیلی

بیوگرافی ساعد سهیلی

ساعد سهیلی

بیوگرافی ساعد سهیلی

 

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بیوگرافی ساعد سهیلی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات