مادر بی رحمی که فیس بوک را به نوزادش ترجیح داد !! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مادر بی رحمی که فیس بوک را به نوزادش ترجیح داد !! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مادر بی رحمی که فیس بوک را به نوزادش ترجیح داد !!

آکاایران: مادر بی رحمی که فیس بوک را به نوزادش ترجیح داد !!

آکاایران: مادری که فیس بوک را به نوزاد سه ماهه اش ترجیح داد مسبب اصلی مرگ فرزندش شناخته شد.

دادگاهی در شمال فلوریدا الکساندرا توبیس را به اتهام قتل درجه دوم گناهکار شناخت. وی که باید در گوشه زندان بماند بدلیل آنچه عدم توجه و مراقبت از فرزند بدلیل انجام بازی گیم روی فیس بوک خوانده شده، در دادگاه محکوم شد. رسانه محلی تایم یونیون فلوریدا گزارش داد قاتل بدلیل اینکه بچه اش گریه می کرد عصبانی شده و وی را با تکانهای شدید سعی کرد آرام نماید.

به گزارش آکاایران: ظاهرا الکساندرا بازی معروف فارم ویل را انجام می داد و بدلیل انلاین بودن بازی نتوانست به بچه خود توجه نماید و به همین دلیل کودک بر اثر گریه و تکانهای شدید به تشخیص پزشک قانونی جان خود را از دست داد. قاتل به بازپرسان گفت که بدلیل عصبانیت ابتدا کودکش را هل داد و بعد از کشیدن سیگار و ادامه بازی مجددا کودکش را که مزاحم بازی وی بود چندین مرتبه تکان شدید داده و سپس وی را به گوشه اتاق پرتاب کرد.

 
پزشک قانونی چندین ضربه وارده بر سر نوزاد سه ماهه را مورد تایید قرار داد اما معلوم نیست ضربات ناشی از هل دادن و تکان دادن بچه باشد و یا زدن سر وی به رایانه ای که قاتل با ان بازی می کرده است. آخرین جلسه دادگاهی الکساندرا دسامبر خواهد بود و به احتمال زیاد رایی که برایش خواهند خواند کمتر از ۲۵ سال زندان نخواهد بود.

برخی می گویند ممکن است هیئت منصفه به درخواست دادستان حتی وی را به ۵۰ سال زندان نیز محکوم نماید.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات