کرمی مجری

آکاایران: بیوگرافی احسان کرمی مجری و خواننده معروف عکس همسر و فرزندش

آکاایران: بیوگرافی احسان کرمی مجری و خواننده معروف همسر و فرزندش 

احسان کرمی مجری مشهور و پرطرفدار تلویزیون و هم چنین صداپیشه و خواننده است، بیشتر ما وی را با اجراهای جدی و جذاب اش در شبکه دو سیما می شناسیم، امروز بیشتر با این مجری و خانواده و زندگی اش آشنا میشویم. احسان کرمی زادۀ 20 تیر سال 1359 در شهر تهران، مجری و خواننده است.

کرمی مجری

فارغ التحصیل رشته تشریفات هتل داری در مقطع کاردانی است، از تدریس تا تور لیدری و خوانندگی تا بازیگری را تجربه کرده است، او صدا پیشه ببخشید عزیزم کلاه قرمزی نیز می باشد.

شروع فعالیت احسان کرمی

نخستین کار هنری اش موسیقی بود. این علاقه بواسطه مرحوم بیژن ترقی دایی اش و صدای خوب پدر و پدربزرگ اش در وی شکل گرفت، با نویسندگی وارد رادیو شد ودر همان ابتدا به برنامه جمعه ایرانی رفت که قرار بود خواننده شود ولی کم کم بازی را شروع کرد تا این که این برنامه تعطیل شد.

کرمی مجری

عکس احسان کرمی و همسرش 

احسان کرمی و بازیگری تئاتر

کرمی مجری

حدود یکسال از ورود من به رادیو می گذشت که میثم عبدی که در رادیو سردبیر من بود به شدت من را برای بازی در تئاتر تشویق کرد. من هم به شدت به تئاتر علاقه داشتم؛ بنابر این برای بازی در نمایش کمدی استشمامات موافقت کردم. کرمی دوره های بدن و بیان را نزد میکائیل شهرستانی گذرانده است.

صدا پیشه عزیزم ببخشید

احسان کرمی با صداپیشگی شخصیت ببخشید عزیزم در مجموعه کلاه قرمزی شناخته می شود، او با اصرار خود وارد این مجموعه شد و کمتر از ۱۰ روز با این تیم تمرین کرد و ۵ روز مانده به پخش، شخصیت ببخشید عزیزم شکل گرفت و توانست این چهره را نزد مردم محبوب کند.

کرمی مجری

عکس احسان کرمی صداپیشه ببخشید عزیزم فرزند لطفا 

احسان کرمی و ازدواج فرزند

کرمی مجری

من دراین سال ها حدود ۴۰ شغل عوض کردم، یکی از شغل های من تور لیدر بود. من دراین سال ها حدود ۴۰ شغل عوض کردم؛ یکی از شغل های من تور لیدر بود؛ مثلاً هوس می کردم که به اصفهان بروم و تور یک روزه به اصفهان می بردم. در یکی از این سفرها با همسرم آشنا شدم؛ البته من و همسرم با یک دیگر بزرگ شدیم چون من از ۱۹ سالگی با او آشنا شدم و با یک دیگر ازدواج کردیم و حالا یک پسر بنام نیکمهر داریم و همه ی چیز خوب و نرمال است.

تلویزیون

منصور ضابطیان و محمد صوفی مسیر زندگی ام را تغییر دادند. به این دلیل که بهترین پیشنهاد در بهترین زمان در تلویزیون از سوی این دو نفر به من داده شد و خیلی ناراحت هستم که بعضی وقت ها نمیتوانم با آن ها کار کنم چون بودجه انها کم است.

کرمی مجری

عکس خانواده احسان کرمی

خوانندگی و کنسرت

من یک الی دو سال است بطور جدی روی موسیقی کار می کنم به دو دلیل عمده یکی برادرم که آهنگسازی میکند و از من پشتیبانی کرد و دیگری حمید صدری از آهنگسازان درجه یک و شناخته شده ایران که به واسطه برادرم با او آشنا شدم من نزد او رفتم و شروع به خواندن کردم و او هم نواخت و به شدت من را برای ادامه خوانندگی تشویق کرد.

کرمی مجری

نخستین کنسرت خودرا درسال ۹۵ اجرا کرده است

احسان کرمی عاشق خوردنم

من عاشق غذا خوردن هستم و یکی از تفریحات مورد علاقه من غذا خوردن است. البته نه رستوران رفتن، بلکه نشستن توی خانه و خوردن غذا های خانگی همراه با ته دیگ آن چنانی و ماست چکیده و اینجور چیزها. اصولا این جوری خیلی خوشحالم وخوش می گذرانم.

کرمی مجری

عکس احسان کرمی

کار اصلی احسان کرمی

کرمی مجری

مردم کاری را اصلی می دانند که در آن بیشتر دیده می شویم. بنابر این بیشتر من را مجری می دانند و اگر با چنین تعریفی پیش برویم من هم مجری گری را انتخاب می کنم؛ ولی از نظر خودم کار اصلی من کاری است که حالم با آن خوش است؛ بنابر این ممکن است یک روز خواننده باشم یا یک روز بازیگر تئاتر باشم یا یک روز مجری باشم.

موسیقی و شجریان

سنتی بیشتر گوش میکنم ولی واقعیت این است که من همه ی نوع موسیقی بجز موسیقی رپ را دوست دارم و گوش می کنم باید بگویم که دیوانه آقای شجریان هستم و به نظرم ایشان انسان باعظمتی هستند و یکی از افتخاراتم این است که هموطن محمدرضا شجریان هستم ودر زمانه و هوایی نفس می کشم که ایشان نفس کشیده اند. موسیقی سنتی به شدت برایم اهمیت دارد.

کرمی مجری

فوتبالی

به شدت اهل فوتبال و طرفدار پرسپولیس هستم. تا حالا نشده که کسی بتواند در کری خوانی من را شکست بدهد. فقط یک نقطه ضعف دارم و آن هم در مورد بایرن مونیخ، تیم خارجی مورد علاقه ام است که مربوط به فنیال سال 1999 می شود.

مدلینگ

کرمی مجری

با برند لامبورگینی بتازگی همکاری میکنم هم اکنون هم ساعتش دستم است.

خوانندگی رو پای خود

کرمی مجری

خانواده متوسطی داشتم و هیچگاه کلاس نرفتم. ساز را گوشی یاد گرفتم؛ ولی اصلا روی ساز زدن ادعایی ندارم فقط دراین حد که ملودی چگونه با پیانو، گیتار، سازدهنی و … ساخته می شود، آگاهی دارم. برای آواز هم سه الی چهار جلسه سلفژ نزد آقای کیومرث شمس آموزش دیدم.

 ودر پایان هم

آخرین پست های اینستاگرامی احسان کرمی را می بینیم.

کرمی مجری

احسان کرمی: اینماگرام و اعضا

کرمی مجری

احسان کرمی: نمایش لیلا … و چند مسافر

کرمی مجری

احسان کرمی: خنداننده شو  خوشحالم که امسال هم در کنار رفقاى با معرفت، هنرمند و مهربانم هستم. به این دلخوشى که کمى هم شده از غصه مردم کم کنیم. همین.

کرمی مجری

احسان کرمی: موسیقى نمایش لیلا و چند مسافر دیگر / نویسنده و کارگردان#محمد_رحمانیان / تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد سمندریان

کرمی مجری

احسان کرمی: دمتون گرم بچه ها همین.

کرمی مجری

احسان کرمی: تابوت من آهسته ز کویش گذرانید / چون نیست امیدم که بیایم دگر آنجا

کرمی مجری

احسان کرمی: وقتى کنار #علیرضاخمسه هستم مدام یاد شعر ناب استاد #شفیعى_کدکنى میفتم / بسراى تا که هستى که سرودن است بودن / خیلى مهمه که آدم در عمل زنده باشه و زندگى کنه…وگرنه

کرمی مجری

احسان کرمی: ز نیرو بود مرد را راستى!

احسان کرمی: تو جشن شهرزاد وقتى اسم محترمشونو بردم سالن منفجر شد…گفتم خیلى حرفه که سى و چند سال کارهنرى نکنى و سوپراستار بمونى… سوپراستار یعنى ناصر ملک مطیعى. ناصر ملک مطیعى که مردونه سال ها بى مهرى کشید و دم نزد.

احسان کرمی: گفته بودیم خبرهایى تو راهه. همه ی خبرها اینجاست. این ما گرام.

احسان کرمی: فکر بیهوده مکن / زندگى اتفاقى بى تکرار است و وحشتناک. / گذشته مرده ایست که باید دستش را از گریبانت ببرى و بروى / صدا، نور، رنگ..حرکت

عکس احسان کرمی،اینستاگرام احسان کرمی،احسان کرمی خندوانه،بیوگرافی احسان کرمی،احسان کرمی و همسرش،احسان کرمی و همسر و فرزندش،تصاویر داغ از احسان کرمی

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات