آکاایران: مجموعه: دنیای بازیگران

عکس های نوین افسانه کمالی
 
افسانه کمالی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.  افسانه کمالی در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.

چکیده ای از بیوگرافی افسانه کمالی:

نام اصلی: افسانه کمالی انارکی
زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون
تولد: ۱۹ خرداد ۱۳۶۶
تهران، ایران
محل زندگی: تهران
ملیت: ایرانی
پیشه: بازیگر

 

 عکس های افسانه کمالی
تصاویر افسانه کمالی

 

بیوگرافی افسانه کمالی:

افسانه کمالی زاده ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. افسانه کمالی در یک خانواده کم جمعیت ۴ نفره زندگی کرده و یک برادر کوچکتر به نام بابک دارد. وی از سنین جوانی به بازیگری علاقه داشته و بخاطر تحصیل و درس نتوانسته به سوی این هنر برود که وی بعد از به اتمام رساندن تحصیلات و دانشگاه به کلاس های بازیگری رفته و به دنیای هنر وارد شده هست. افسانه کمالی دوره های بازیگری خود را در موسسه بازیگری کارنامه گذرانده و از همین طریق توانسته وارد دنیای بازیگری شود.
افسانه کمالی در دبیرستان تجربی خوانده و در سال ۸۴ از دانشگاه شهید بهشتی لیسانس زیست شناسی گرفته است. او در سال ۹۰ رتبه ۲ کنکور کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس است. و اکنون فارغ التحصیل همین رشته است.
افسانه کمالی در سال ۱۳۹۳ بعد از اتمام تحصیلات کارشناسی ارشد خود در موسسه کارنامه آموزش بازیگری را فرا می گیرد و در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.
منتقدان و طرفداران سینما چهره افسانه کمالی را با لیلا حاتمی شباهت میدهند که وی میتواند مثل لیلا حاتمی با چهره مظلوم و ساده خودش در سینما بدرخشد.
فیلم شناسی افسانه کمالی:
- یک روز بخصوص (1394)
مجموعه تلویزیونی افسانه کمالی:
- سایه بان (1396)
- سر دلبران (1397)

 

عکس های افسانه کمالی:

 

 بیوگرافی افسانه کمالی
افسانه کمالی و برادرش

 

 افسانه کمالی
بازی افسانه کمالی در سریال سر دلبران

 

 بازی های افسانه کمالی
متین سوده، افسانه کمالی و بهار ارجمند

 

 عکس های اینستاگرام افسانه کمالی
  بازی افسانه کمالی در سریال سایه بان

 
گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 

.

منبع : beytoote.com