آکاایران: بیوگرافی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی | همه چیز در مورد ارسلان قاسمی و شایعه ازدواجش

آکاایران: ارسلان قاسمی ، همه چیز در مورد ارسلان قاسمی و شایعه ازدواجش

معرفی کوتاه ارسلان قاسمی
نام اصلی ارسلان
نام خانوادگی قاسمی
تاریخ تولد ۱۳۷۴/۳/۱
محل تولد تهران
تحصیلات دیپلم رایانه

ارسلان قاسمی | همه چیز در مورد ارسلان قاسمی و شایعه ازدواجش

ارسلان قاسمی و مادرش

بیوگرافی و زندگینامه

ارسلان قاسمی متولد یکم خرداد ماه ۱۳۷۴ در شهر تهران است. پدرش مدیر عامل یک شرکت کشتیرانی و مادرش هم مدیریت یک مهدکودک را بر عهده دارد. ارسلان قاسمی دو خواهر دارد که هر دو از ارسلان بزرگ تر هستند.

جالب است بدانید که بهاره رهنما او را وارد بازیگری کرده است. بهاره رهنما به دلیل اینکه دوست صمیمی مادرش بوده است او را برای بازی در سریال در چشم باد به مسعود جعفری جوزانی معرفی می کند که بعد از تست موفق می شود اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر بگذارد.

از ورزش های مورد علاقه قاسمی می توان به شنا ، اسکی و اسب سواری اشاره کرد. البته بهترین تفریح را سفر در کنار خانواده می داند. ارسلان قاسمی به جز بازی در سریال در چشم باد تجربه بازی در سریال یوسف پیامبر را نیز در کارنامه خود دارد.

ارسلان قاسمی و پدرش

شایعه ازدواج با ترلان پروانه

خبر ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه از زمانی که این دو هنوز نوجوان بودند پخش شد و با بازی های مشترک این دو بازیگر و گذشت زمان شاخ و برگ زیادی به این شایعه داده شد. البته با اینکه چندین بار این خبر از هر دو طرف تکذیب شد

ولی باز هم کسانی هستند که نمی خواهند دست از شایعه سازی برای این دو بازیگر جوان بر دارند. در مصاحبه ای ترلان پروانه اظهار کرد ما فقط همکار و دوست هستیم و شایعه رابطه و ازدواج ما به هیچ وجه صحت ندارد.

به تازگی ارسلان قاسمی در مصاحبه ای گفته است که من دوست ندارم اسمم در کنار اسم ترلان پروانه بیاید چون من شخص دیگری را دوست دارم. طرفداران ارسلان قاسمی حدش زده اند خانمی که ارسلان قاسمی در موردش صحبت کرده است دیبا نام دارد.

.

منبع : hamdore.com

تبلیغات