آکاایران: بیوگرافی کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز | همه چیز در مورد کامبیز دیرباز و آشنایی با همسرش

آکاایران: کامبیز دیرباز ، همه چیز در مورد کامبیز دیرباز و آشنایی با همسرش

معرفی کوتاه کامبیز دیرباز
نام اصلی کامبیز
نام خانوادگی دیرباز
تاریخ تولد ۱۳۵۴/۶/۱۲
محل تولد تنکابن
تحصیلات رشته بازیگری

کامبیز دیرباز | همه چیز در مورد کامبیز دیرباز و آشنایی با همسرش

کامبیز دیرباز در کنار همسر و دخترش

بیوگرافی و زندگینامه

کامبیز دیرباز متولد دوازدهم شهریور ماه ۱۳۵۴ در شهر تنکابن ( استان مازندران ) است. تحصیلاتش را در رشته ای مرتبط با شغلش به پایان رسانده است ، کامبیز دیرباز فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است.

او هم مانند خیلی از بازیگرهای دیگر فعالیت هنری خود را از تئاتر شروع کرده است ، اولین کار حرفه ای او بازی در تئاتر سیاوش خوانی در سال ۱۳۷۶  بوده است. دو سال بعد با بازی در فیلم دختران انتظار اولین تجربه سینمایی خود را کسب کرد.

در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه در سریال تب سرد بازی کرد. در این سریال در کنار بازیگرانی همچون شهاب حسینی و حمید گودرزی ایفای نقش کرد. این سریال باعث معروف شدن او شد ولی عمده محبوبیت خود را با بازی در فیلم اخراجی ها به دست اورد.

در این فیلم که در زمان نمایش پر فروش ترین فیلم سال شد ، کامبیز دیرباز در نقش مجید سوزوکی به خوبی درخشید و محبوبیت زیادی کسب کرد. کامبیز دیرباز در سال ۱۳۸۷ ازدواج کرده است که نتیجه این ازدواج دختریست به نام نیاز دیرباز.

کامبیز دیرباز | همه چیز در مورد کامبیز دیرباز و آشنایی با همسرش

کامبیز دیرباز و دخترش نیاز

ازدواج با هم دانشکده ای

همسرش در دانشگاه ادبیات نمایشی خوانده است و دوران تحصیلات با هم در یک دانشکده تحصیل کرده اند. آشنایی در دانشکده سرانجام در سال ۱۳۸۷ به ازدواج می انجامد. البته کامبیز دیرباز ازدواج خود را رسانه ای نکرده بود.

پس از اینکه پژمان جمشیدی در فضای مجازی ازدواج کامبیز دیرباز را تبریک گفت مشخص شد که کامبیز دیرباز در سکوت خبری ازدواج کرده است. کامبیز دیرباز در مورد همسرش گفته است که او یکی از سرسخت ترین منتقدان من در بازیگری است.

.

منبع : hamdore.com

تبلیغات