عکس های الناز

آکاایران: الناز حبیبی | بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما

آکاایران: الناز حبیبی | بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما

الناز حبیبی بازیگر معروف و محبوب سینمای کشور ایران است که با بازی در سریال دردسرهای عظیم توانست به شهرت برسد. الناز حبیبی بازیگر سوپر استار تلویزیون ایران است و طبق رای مردمی درسال 1396 جزء ده بازیگر دلپذیر و خوشگل ایرانی انتخاب شده است.

بیوگرافی الناز حبیبی

اکنون در سن 30 سالگی به سر میبرد و تاریخ تولد 21 مرداد ماه سال 1367 و زادۀ شهر تهران است.

قد 150 سانتی متر

وزن 45 کیلو گرم

شروع فعالیت هنری از 1378 تا امروز

عکس های الناز

وی عاشق این است که روزی پولدارترین فرد دنیا شود و الان هم به واسطه فیلمهای خوبی که بازی کرده است ثروت زیادی دارد. پدرش را بسیار دوست دارد و میگوید همیشه پدرم سر صحنه فیلم برداری با من می آمده است. اوقات فراغت این بازیگر خوش چهره بیشتر به دیدن فیلم و سریالهای ایرانی می گذرد و عاشق سینما رفتن و شرکت در دورهمی های دوستانه است.

عکس های الناز
تحصیلات

الناز حبیبی در دانشگاه تهران تحصیلات عالیه اش را به اتمام رسانده است ودر رشته تدوین تحصیل کرده است. از دوران کودکی یکی از مهم ترین آرزوهایش تحصیل در رشته بازیگری بوده است و سرانجام در رشته ای مرتبط با بازیگری درس خواند.

عکس های الناز

شروع فعالیت بازیگری

الناز حبیبی از سال 78 مشغول به بازیگری شد. در آن روزها که تنها 11 سال سن داشت کار خودرا با کانوش پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران آغاز کرد. درآمدش در آن روزها چندان زیاد نبود و بدلیل عشق بازیگری وارد این عرصه شد. وی درسال 1386 با بازی زیبایش در سریال پر مخاطب روزگار قریب توانست

به اوج شهرت برسد و همه ی طرفدارانش را از سال 86 به بعد پیدا کرده است. همچنین با ایفای نقش در سریال فاصله ها که در ماه رمضان سال 1389 پخش شد طرفداران بیشتری یافت کرد. سرانجام با بازی در سریال دودکش در نقش عالیه جزء 20 بازیگر برتر تلویزیون ایران شناخته شد.

عکس های الناز

بیوگرافی الناز حبیبی در سریال روزگار قریب، سریال تا ثریا، سریال سی امین روز، سریال به خاطر مونا، سریال دودکش و سریال لام تا میم ایفای نقش کرده است. وی همچنین در فیلم خجالت نکش، فیلم ناخواسته، فیلم زاپاس، فیلم پیتزا مخلوط، فیلم فصل باران های موسمی، فیلم ناخواسته و فیلم ماه گرفتگی ایفای نقش کرده است.

عکس های الناز

ازدواج و همسر الناز حبیبی
مهدی صاحب زمانی همسر الناز حبیبی است که درسال 91 این دو جوان با یک دیگر ازدواج کردند. انها تا کنون بچه ای بدنیا نیاورده اند و هیچ فرزندی ندارد. شوهر وی اکنون در بیرون از کشور زندگی می کند و بدلیل این که همسر او کارش در سوئد نیز هست نمی تواند برای زندگی به ایران بیاید. همچنین خانم حبیبی بدلیل عشق به بازیگری و کارش نمی تواند ایران را ترک کند و برای همیشه به سوئد برود.

عکس های الناز

خانواده
تمام اعضای خانواده وی در بیرون از کشور زندگی می کنند ودر کشور سوئد اقامت دارند . مادر الناز حبیبی بتازگی در سوئد فوت کرده است و الناز چند روزی برای خاکسپاری مادرش به سوئد رفت و خیلی زود برگشت. مهدی صاحب زمانی به واسطه خانواده اش با زنش آشنا شده و ازدواج کردند. وی 5 خواهر و برادر دارد و خودش فرزند ششم خانواده بوده است.

او که از همه ی کوچکتر نیز هست برای همه ی خانواده اش دوست داشتنی تر است و خواهرش آیسودا حبیبی از روزی که مادرشان فوت کرده است برای او مادری کرده است.

عکس های الناز

سریالهای تلویزیونی الناز حبیبی
روزگار قریب «1386»
فاصله ها «1389»
پنج کیلومتر تا بهشت «1390»
سی امین روز «1390»
تا ثریا «1390»
لبه آتش «1390»
فراموشی «1391»
دودکش «1391»
به خاطر مونا «1391»

دودکش «1392»

لام تا میم «1393»
دردسرهای عظیم «1393»
سر به راه «1394»
دردسرهای عظیم2 «1394»

عکس های الناز

فیلمهای سینمایی الناز حبیبی
خجالت نکش «1395»

ماه گرفتگی «1395»

زاپاس «1394»

ناخواسته «1392»

پیتزا مخلوط «1389»

فصل باران های موسمی «1388»

عکس های الناز

بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما،بیوگرافی الناز حبیبی ستاره سینما

عکس های الناز

جدیدترین عکسهای الناز حبیبی،بیوگرافی و عکس های الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما

عکس های الناز

الناز حبیبی بازیگر معروف ایرانی،عکس الناز حبیبی

عکس های الناز

زندگی نامه الناز حبیبی،همه ی چیز درباره الناز حبیبی

عکس های الناز

عکسهای الناز حبیبی، عکسهای نوین الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر معروف ایرانی،بیوگرافی الناز حبیبی و همسرش

بیوگرافی کامل الناز حبیبی،درباره الناز حبیبی

الناز حبیبی | بیوگرافی و عکسهای الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما 

مطالب مرتبط :

.

منبع : parsnaz.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

الناز حبیبی روزگار قریب

تبلیغات