عکس های امیلیا کلارک

آکاایران: امیلیا کلارک | بیوگرافی و عکس های امیلیا کلارک بازیگر هالیوودی

آکاایران: بیوگرافی و عکس های امیلیا کلارک بازیگر هالیوودی 

امیلیا کلارک بازیگر معروف هالیوودی است که در سریال بازی تاج و تخت در تمام جهان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.

عکس های امیلیا کلارک

امیلیا ایزابل یوفمیا رز کلارک «متولدِ 23 اکتبر 1986»، بازیگر انگلیسی است که بیشتر برای ایفای نقش دنریس تارگرین در مجموعه تلویزیونی فانتزی قرون وسطایی بازی تاج وتخت که از شبکه اچ بی او پخش می شود، شناخته شده است

عکس های امیلیا کلارک
امیلیا کلارک در گیم آو ترونز

سال های کودکی و نوجوانی امیلیا کلارک

امیلیا کلارک در تاریخ 23 اکتبر سال 1986 در لندن، انگلستان متولد شد ودر برکشر بزرگ شد. پدرش یک مهندس صدا در تئاتر بود، و مادرش یک تاجر، و برادر کوچک تر او نیز در حال مطالعه سیاست است. او پس از دیدن اجرای موزیکال نمایش در قایق ‏«en»‏ که پدرش طراح و مهندس صدای آن بود وارد حرفه بازیگری شد.

کلارک تحصیل کرده مدرسه رای سنت آنتونی ‏«en»‏ می باشد. وی آموزش متوسطه خودش را در آکسفورد ادامه داد ودر ادامه توانست مدرک فارغ التحصیلی خودرا از سنت ادوارد آکسفورد ‏«en»‏ دریافت کند. او در همان زمان توانست در دو نمایشنامه مشارکت داشته باشد.

عکس های امیلیا کلارک

امیلیا کلارک

آغاز زندگی حرفه ای امیلیا کلارک

کلارک نخستین نقش خود در تئاتر را در سنت ادواردز و مرکز درام لندن درسال 2009 شروع کرد ودر تلویزیون نیز دریک قسمت از مجموعه تلویزیونی دکترها بازی کرده، ودر سال ۲۰۱۰ در فیلم حمله تریاسی ‏«en»‏ ایفای نقش نمود.

مدت کوتاهی پس ازآن، او برای بازی در مجموعه تلویزیونی بازی تاج وتخت انتخاب شد. درسال 2011، او جایزه Ewwy را بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن دریک سریال درام برای نقش خود بعنوان دنریس تارگرین رابه دست آورد.

عکس های امیلیا کلارک

عکس های امیلیا کلارک

امیلیا کلارک و کیت هرینگتون

درسال ۲۰۱۲، کلارک در فیلم Spike Island ظاهر شد. وی نخستین گام خودرا در صحنه برادوی در مارس – آوریل ۲۰۱۳ با اجرای یکی از نقش های نخست در صبحانه در تیفانی برداشت. امیلیا کلارک در فیلم دوم هِمینگوِی ‏«en»‏ درکنار جود لا ایفای نقش می کند. این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در ماه سپتامبر اکران شد.

 

به گزارش پارس ناز، کلارک در فیلم نابودگر: پیدایش بعنوان یکی از شخصیت های اصلی در نقش سارا کانر ایفای نقش کرده است. از جمله آخرین کارهای او میتوان به من پیش از تو اشاره کرد.

عکس های امیلیا کلارک

عکس امیلیا کلارک

زندگی خصوصی املیا کلارک
درسال 2012 کلارک با ست مک فارلن کمدین و فیلمساز رابطه ای را آغاز می نماید که تنها 6 ماه دوام می یابد با این احوال و پس از این جدایی انها همان گونه دوستان نزدیکی باقی ماندند. از اکتبر 2015 میلادی، کلارک در منطقه همپستید لندن ساکن است. درسال 2016 نیز یک خانه نوین را در ونیز بیچ لس آنجلس خریداری نمود.

عکس های امیلیا کلارک

امیلیا کلارک در گیم آو ترونز

عناوین و افتخارات امیلیا کلارک

درسال 2014 او توسط خوانندگان مجله آسک من ‏«en»‏ «از مرد بپرس» با عنوان جذاب ترین زن جهان شناخته شد. همچنین درسال 2015 نیز بعنوان شهوت انگیز ترین زن زنده جهان توسط مجله اسکوایر ‏«en»‏ انتخاب گردید.درسال 2017 میلادی و به مناسبت سال روز جهانی و بین المللی زنان، سرمقاله ای از کلارک در مورد فمنیسم مدرن و تشویق برابری جنسیتی در هاف پست انگلستان چاپ گردید.

عکس های امیلیا کلارک

امیلی کلارک در نسخه 13 ژولای سال 2017 رولینگ استون بعنوان تصویر برگزیده صفحه نخست انتخاب گردید. در گفت و گو داخلی همان عدد وی اعلام کرد که در 10 ژولای 2016 پدرش رابه دلیل سرطان از دست داده است.او جایزه «Ewwy » را بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن دریک سریال درام برای نقش خود بعنوان دنریس تارگرین رابه دست آورد.

عکس های امیلیا کلارک

عکس های امیلیا کلارک

عکس های امیلیا کلارک

عکس های امیلیا کلارک

رابطه امیلیا کلارک ،بیوگرافی کامل امیلیا کلارک

بیوگرافی امیلیا کلارک ،تصاویر امیلیا کلارک

امیلیا کلارک | بیوگرافی و تصاویر امیلیا کلارک بازیگر هالیوودی

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات