بیوگرافی سحر

آکاایران: بیوگرافی سحر دولتشاهی بازیگر خوش استایل سینما همسر و زندگی شخصی

آکاایران: بیوگرافی سحر دولتشاهی بازیگر خوش استایل سینما 

سحر دولتشاهی بازیگر معروف تلویزیون و سینمای کشور ایران همیشه خوش پوش و خوش استایل در مراسم های مختلف حاضر میشود و این امر باعث شده تا وی به عنوان یکی از خوش تیپ ترین بازیگران زن سینمای کشور ایران شناخته شود.

 سحر دولتشاهی متولد 16 مهرماه 1358 در تهران، بازیگر استفارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی و مترجمی زبان انگلیسی است مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا وپدرش مهندس و درتورهای دوچرخه سواری در ایران و بیرون از کشور فعال است

بیوگرافی سحر

شروع فعالیت سحر دولتشاهی

فعالیت خودرا از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کردشروع حرفه ای در تئانر هم درسال 79 و 80 بود که ازهمین عرصه به فیلم فرزند صبح درسال 1383 معرفی شدو نخستین حضور سینمایی خودرا تجربه کرد، سپس با سریال کتاب فروشی هدهد مرضیه برومند درسال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

بیوگرافی سحر

به شهرت رسیدن سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی درسریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان درسال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار موردپسند قرار گرفت وموجب شد خیلی زود به شهرت برسد.

بیوگرافی سحر

ازدواج سحر دولتشاهی و همسرش

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 1387 با رامبد جوان ازدواج کرد آشنایی انها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید  دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر رامی شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کاربه ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمدبا پدرم صحبت کرد. بعدهم خواستگاری انجام شد.

بیوگرافی سحر

ماجرای طلاق گرفتن سحر دولتشاهی از رامبد جوان

طلاق انها درسال 1393 درسکوت خبری انجام شد تامدتها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بودکه هردو معتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آن ها بشوند.

بیوگرافی سحر

سحر دولتشاهی عاشق موسیقی گوش دادن است

فعالیت های روزانه مرا هم شکلی ازهنر تشکیل می دهد. وقتی کاری ندارم فیلم می بینم یاموسیقی گوش می دهم. چون عاشق موسیقی هستم گاهی هم ترجمه می کنم.

بیوگرافی سحر

سحر دولتشاهی می گوید اهل ورزش هستم

ورزش عضوهمیشگی زندگی ام است اما میزان آن بستگی به وقتم دارد حالا ازیک پیاده روی ساده بگیرید تا اگربرسم 1 ساعتی یوگا کنم یا شنا بروم ، به ورزش خیلی اعتقاد دارم خیلی وقت ها اگر فعالیت بدنی نداشته باشم اصلامغزم کار نمی کند کلا ازبدنم مراقبت می کنم.

بیوگرافی سحر

شغل دوم سحر دولتشاهی چیست؟

بازیگری ازبچگی برایم جذاب بوداما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام وهنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است دردوران دانشجویی همان موقع که سرکلاس مینوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه میکردم.

خیلی غبطه میخورم اگرهمچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پس ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم هنوزهم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است.

بیوگرافی سحر

الگوی بازیگری سحر دولتشاهی

فیلمهای زیادی می بینم ولحظات خوب بازی بازیگرها خیلی روی من تاثیر می گذارد اما این که بخواهم آدم خاصی رادنبال کنم، نه، خیلی درباره بازیگرهای موردعلاقه ام وبرنامه های زندگی شان می خوانم.

بیوگرافی سحر
افتخارات سحر دولتشاهی

بازی درفیلم طلا ومس به کارگردانی همایون اسعدیان درسال 88 برایش نامزدی جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن از چهاردهمین جشن خانه سینما را درپی داشته است همچنین توانست در سی وسومین دوره جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن رابرای بازی درفیلم عصرِ یخبندان بدست بیاورد.

بیوگرافی سحر

سریال های که سحر دولتشاهی در آن نقش داشته است

– کتابفروشی هدهد – 1386
– مسافران – 1388
– نابرده رنج – 1388
– توطئه فامیلی – 1389
– آب پریا – 1389

بیوگرافی سحر

فیلمهای شبکه خانگی سحر دولتشاهی

– قلب یخی – 1391
– شهرزاد – 1395 «فصل دوم»

بیوگرافی سحر

فیلم های سینمایی سحر دولتشاهی

– لابی «1395»
– ارادتمند نازنین بهاره تینا «1395»
– بارکد «1394»
– وارونگی «1394»
– دلم می خواد «1393»
– شکاف «1393»
– عصر یخبندان «1393»
– مرگ ماهی «1393»
– مستانه «1393»
– نیمرخ ها «1393»
– متروپل «1392»
– آسمان زرد کم عمق «1391»
– دونده زمین «1389»
– طلا و مس «1387»
– فرزند صبح «1387»
– وقتی همه ی خوابیم «1387»
– میم مثل مادر «1385»
– چهارشنبه سوری «1384»

بیوگرافی سحر

شایعه ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان

خبری مبنی برازدواج سحر دولتشاهی باهمایون شجریان ، درمحافل وبین مردم دست به دست می چرخد.طبق این سخنان که هنوز منبع معتبری تایید یاتکذیب ننموده است وممکن است شایعه باشد ، همایون شجریان باسحر دولتشاهی ازدواج می کند.

بیوگرافی سحر

سحر دولتشاهی پس ازجدایی اش از رامبد جوان اینک با خبر ازدواجش با همایون شجریان دوباره بازار شایعات را داغ نموده است سحر دولتشاهی بازیگر شناخته شده که با حاشیه طلاقش از رامبد جوان خبرساز شده بوداکنون حاشیه تازه ای بپا کرده است.

بیوگرافی سحر

این خبر مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی باهمایون شجریان میباشد.همـایون شجریان پسر محمدرضا شجریان خواننده پرطرفدار ومحبوب است که به واسطه آهنگهای بسیار زیبایش در ذهن عموم جا دارد.همایون شجریان وسحر دولتشاهی در تئاتر سی با هم همکاری داشتند.

بیوگرافی سحر

شایعات تایید نشده ای درفضای مجازی دست به دست میشود که همایون شـجریان ازهمسرش جدا شده است وبا سحر دولتشاهی ازدواج کرده است.هنوز سحر دولتشاهی وهمـایون شجریان،واکنشی نسبت به این خبر نداده اند واین شایعات را تکذیب ویا تایید نکرده اند.

بیوگرافی سحر

تئاتر سی بتازگی به اتمام رسده است.در این ایام بعلت نمایش سی که به اجرا درآمد ،رفت وآمد های بسیاری درمجامع و مفاحل عمومی پیرامون سی صورت گرفت که این 2 هنرمند محبوب را در کنار هم نشان میدهد.شاید دامن زدن به حاشیه ازدواج سحر دولتشاهی وهمـایون شجریان هم بهمین علت باشد.

بیوگرافی سحر

باید منتظر ماند تا ببینیم که آیا خبر ازدواج همایون شجریان وسحر دولتشاهی صحت دارد یا خیر.سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بوده است.وی چند سال پیش از رامبد جوان جدا شد.

بیوگرافی سحر

با توجه به این که همـایون شجریان متاهل هست وخبری از جدایی وی وهمسرش تا به حال منتشر نشده است. بنابر این به احتمال زیاد این خبر شایعه ای بیش نبوده ونباید به آن توجه کرد.

بیوگرافی سحر

همسر همایون شجریان ، گیتا خوانساری می باشد. درسال 1374 با گیتا خوانساری ازدواج کرد و 12 سال بعد از ازدواج باگیتا خوانساری دخترش یاسمین بدنیا آمد. آلبوم ” نسیم وصل ” به آهنگسازی محمد جواد ضرابیان، نخستین آلبومی است که همایون به تنهایی خوانندگی آنرا برعهده داشته است.

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر

بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش و زندگی خصوصی و طلاق

بیوگرافی سحر

عکسهای شخصی سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بیوگرافی و گفت و گو

بیوگرافی سحر

زندگینامه و عکسهای سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر

عکسهای نوین سحر دولتشاهی با چهره های معروف

بیوگرافی سحر

همه ی چیز درباره زندگی شخصی و همسر سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر

عکسهای اینستاگرامی سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر

عکس سحر دولتشاهی و مهران مدیری در برنامه دورهمی

بیوگرافی سحر

درباره سحر دولتشاهی ،مدلهای لباس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی ،عکسهای سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی بازیگر خوش استایل سینما همسر و زندگی شخصی 

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات