loading...
ارمیا قاسمی

آکاایران: ارمیا قاسمی | بیوگرافی و عکس های زندگی شخصی ارمیا قاسمی و همسرش

آکاایران: بیوگرافی و عکس های زندگی شخصی ارمیا قاسمی و همسرش ؛ ارمیا قاسمی بازیگر و مدل مشهور ایرانی جوان دلپذیر و جذابی است او در « ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۶۸ » در شهر تهران است. و نقش او را در سینما، تلویزیون و تئاتر دیده ایم. بازی او در سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی باعث شهرت بیشتر وی شد و همچنین در فیلم سینمایی عین شین قاف هم نقش بازی کرده است.

تالاب: او در دو رشته تحصیلی دردانشگاه تحصیل کرده است و انصراف داده است. اودانشجوری انصرافی ترم پنج رشته عمران دانشگاه سراسری ودانشجوری انصرافی ترم دو معدن میباشد و درحرفه مدلینگ نیز فعالیت می کند.

ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی بازیگر محبوب ایرانی

پدر ارمیا قاسمی اصالتن تهرانی است ولی مادرش کرد کرمانشاه است که فوت کرده است. او یک برادر بزرگتر از خودش به نام ایلیا دارد.چند وقت پیش شایعه ای درمورد ازدواج ارمیا قاسمی با خواهر الناز شاکردوست خانم الیکا در فضای مجازی منتشر شد که از سوی این بازیگر تکذیب شدو ارمیا قاسمی ادعا کرد که با الیکا دوستی و همکاری دارد و سوء تفاهم شده است. او در حال حاضر مجرد می باشد.

به گزارش تالاب : ارمیا فعالیت مدلینگ را از هفت سال پیش شروع کرده است. او درمورد ورود به حرفه مدلینگ می گوید که چند عکس یکی از دوستانم که عکاس بود ازمن گرفت و من این عکس ها را درفضای مجازی منتشر کرده که متوج شدم بسیار لایک می خورند.

بعد از مدتی پیشنهاد همکاری از سوی آتلیه های عکاسی داشتم وچند وقت بعد هم پیشنهاداتی برای مدلینگ لباس داشتم که البته زیاد به این حرفه علاقه ندارم.

ارمیا قاسمی

ظاهر زیبای ارمیا قاسمی

او میگوید که به دلیل درآمد کمی که از مدلینگ درایران به دست می اید به این حرفه علاقه ندارد و دلش نمیخواهد این کار را به عنوان یک شغل ببیند. ارمیا قاسمی از سال 1387 تا 1392 در شغل عینک فروشی فعالیت داشته ولی به دلیل مسائل ارزی این شغل را نیزادامه نداده است.

اما گفته میشود که ارمیا قاسمی عموی ارسلان قاسمی است که این خبر نیز اشتباه و شایعه بوده است.ارمیا قاسمی به مدت 1 سال و نیم در کانون فیلم سازان جوان دورۀ بازیگری را آموزش دیده است وبعد از پایان این دوره درفیلم سینمایی « عین شین قاف » نقش بازی کرده است.

ارمیا قاسمی

چشم های رنگی ارمیا قاسمی

تجربه بعدی ارمیا قاسمی بازی در سریال نمایش خانگی اسپرین بوده که البته این سریال آنچنان معروف نشد و زیاد دیده نشد.اما اولین تجربه تلویزیونی ارمیا قاسمی، بازی در سریال کوبار است که در فروردین ماه سال 1397 از شبکه 2 سیما این سریال پخش می شود.

ارمیا قاسمی

عکس ارمیا قاسمی بیوگرافی

ارمیا قاسمی

بیوگرافی ارمیا قاسمی و همسرش + زندگی بازیگری و مدلینگ

ارمیا قاسمی

تصاویر ارمیا قاسمی و همسر و مادرش + بیوگرافی ارمیا

ارمیا قاسمی

بیوگرافی و عکسهای خفن اینستاگرام ارمیا قاسمی مدلینگ جذاب

ارمیا قاسمی

تصاویر اینستاگرام ارمیا قاسمی و همسرش همراه با برادرش

ارمیا قاسمی

تصاویر خانوادگی ارمیا قاسمی و خانوادش + بیوگرافی و گفت وگو

ارمیا قاسمی

تصاویر ارمیا قاسمی بازیگر + بیوگرافی و همسرش و زندگی شخصی او

ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی هنوز مجرد است

ارمیا قاسمی

همسر ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی

بازیگر دلپذیر و خوشتیپ ایرانی ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون

ارمیا قاسمی

عکس های نوین ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی

عکس های لو رفته ارمیا قاسمی و همسرش

ارمیا قاسمی

عکس دلپذیر از ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی

عکس ارمیا قاسمی با مادرش

ارمیا قاسمی

عکس کودکی ارمیا قاسمی بازیگر مشهور

ارمیا قاسمی

بازیگر مشهور ارمیا قاسمی و عکس های ارمیا قیمی

مجله اینترنتی تالاب

.

منبع : talab.org

تبلیغات