آکاایران: بیوگرافی پژمان بازغی و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی پژمان بازغی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

بیوگرافی پژمان بازغی

آکاایران: بیوگرافی پژمان بازغی و همسر + عکس | میدانم

به گزارش آکاایران: بیوگرافی پژمان بازغی و همسر + عکس

بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر خوب کشورمان در تاریخ ۱۹ مرداد ماه سال ۱۳۵۳ در تهران به دنیا آمده است.

دوران دانشگاهی خودش را در رشته ی معدن گذراند ولی بعد از یک مدت انصراف داد و در رشته ی مهندسی صنایع دانشگاه امیر کبیر به تحصیل پرداخت،و توانست در این رشته فارغ التحصیل شود.

خانواده و شغل پدر

پژمان بازغی اصالتا اهل لاهیجان می باشد،وی در یک خانواده ۵ نفره به دنیا آمده است،که ۲ برادر یکی از خودش بزرگ تر (پیام) و یکی از خودش کوچک تر (پرهام) می باشد،اتفاق جالب در رابطه با این ۳ برادر این است که هر ۳ آنان در دانشگاه امیر کبیر درس خوانده اند،پدر پژمان در گذشته عضو نیروی دریایی بوده ولی هم اکنون بازنشسته شده است.

زندگی در تهران،رشت و بوشهر

خانواده بازغی قبل از جنگ در تهران زندگی میکردند،زمانی که پژمان ۴ ساله بود به رشت رفتند و مدتی را در آنجا زندگی کردند،با شروع جنگ و بعد از انقلاب به دلیل شغل پدرش به بوشهر رفتند بعد از جنگ هم به تهران آمدند و سپس مجدد به رشت رفتند.

بیوگرافی پژمان بازغی

آغاز فعالیت بازیگری

پژمان فعالیت های  هنری خود را در از سینمای جوان مرکز گیلان، آغاز کرد،برای اولین بار در رشت در اولین فیلم بلند مدت به کارگردانی (مجید زیم خواه) فیلمی به نام (اعتراف۹) که در سال ۱۳۷۳ بود بازی کرد.
بعد از آمدن به تهران به مدت دو سال سر پروژه آژانس دوستی در سال ۱۳۸۷ بود و از همان موقع فعالیتش به شکل حرفه ای آغاز شد پس از مدتی بازیگری و بازی در مجموعه مناسبتی ماه رمضان به نام گمگشته که در سال ۱۳۸۰ به کارگردانی (رامبد جوان) بود توانست به خوبی شناخته شود.

همسر پژمان

همسر  پژمان بازغی مستانه مهجر می باشد،آشنایی آنان در سر یک فیلم سینمایی می باشد.که پس از آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام نفس می باشد.

بیوگرافی پژمان بازغی

فعالیت تبلیغاتی

پژمان بازغی به دلیل خوشتیپ بودن اولین بازیگری بود که در یک تیزر تبلیغاتی پایی شرکت کرد که باعث شد،هنرمندان دیگر نتوانند در تیزر تبلیغاتی شرکت کنند ولی بعد از یک مدت طولانی این قانون مجدد برداشته شد.

فعالیت های ورزشی

ورزش مورد علاقه اش کارتینگ بوده است ولی بعد از یک مدت دچار تصادف شده و دچار شکستگی دنده میشود که این اتفاق باعث میشود که دیگر این رشته ورزشی را خط بزند.

در فوتبال هم در مسابقات هنرمندان حضور داشته که حین مسابقه به زمین می افتد و پس از انتقال به بیمارستان علت این اتفاق سکته قلبی اعلام مشود،وی پس از اینکه مدتی در بیمارستان بستری میشود سلامتی اش را به دست می آورد.

پژمان بازغی بعد از این اتفاق زمانی که مهمان برنامه دورهمی میشود می گوید که روزی دو بسته سیگار میکشیدم ولی بعد از این اتفاق کلا سیگار کشیدن را ترک کردم.

بیوگرافی پژمان بازغی

تیم مورد علاقه

پژمان بازغی یکی از طرفدان دو آتیشه پرسپولیس است و در این رابطه میگوید که عدد ۶ نماد باشگاه بزرگ پرسپولیس است و بزرگ ترین وسیله برای ما برای کری خوانی با استقلالی ها است، البته این نکته را بگویم که در دربی ۷۴ سال ۱۳۹۰ که با برتری  ۳ بر دو پرسپولیس مقابل استقلال با هتریک ایمون زاید در ۱۰ دقیقه با ۱۰ نفر ، یکی از فراموش نشدنی ترین خاطرات دربی سرخابی ها می باشد.

.

منبع : midanam.com

تبلیغات