آکاایران: بیوگرافی مهدی یغمایی و همسر + عکس در دورهمی۳

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی مهدی یغمایی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

بیوگرافی مهدی یغمایی

آکاایران: بیوگرافی مهدی یغمایی و همسر + عکس در دورهمی 3 | میدانم

بیوگرافی مهدی یغمایی

به گزارش آکاایران: مهدی یغمایی خواننده خوش صدای کشورمان در تاریخ ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شاهرود به دنیا آمده است

وی فارغ التحصیل رشته شیمی در مقطع کارشناسی از دانشگاه شاهرود می باشد، و دوستی  با بچه های دانشگاه شاهرود مسیر زندگی مهدی یغمایی رو تغییر داد، پدر مهدی یغمایی خیاط معروف شهر بوده است.

خواندن قرآن

در کودکی و در دوره دبستان به قراعت قرآن و تک خوانی گروه سرود پرداخته است و  از دوم راهنمایی با ساز ملودیکایی که پدرش برایش خریده بود شروع کرده و با موسیقی آشنا شده است.

آغار فعالبت

در همان دوران نوجوانی استعداد خواندن را درخود کشف کرده و پرورش داده است.
تا اینکه توانسته ازسال ۱۳۷۲ به  نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی تسلط داشته باشد، او بعد از سالها تلاش در بدست آوردن تجربه کافی  درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را در تغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه بلاخره در سال ۱۳۷۷ باتوجه به داشته مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی نوین و جدا از موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای نهاد و کارش را با صدا و سینمای سمنان شروع کرده است.

بیوگرافی مهدی یغمایی

شناخته شدن

تیتراژ فوق العاده برنامه شب کوک و بسیاری از دیگر تک تراک هایش را شاید بسیار شنیده باشید و آن ترکت ها هم موجب شده تا مهدی یغمایی شناخته شود اما با همه این ها مهدی یغمایی اعتقاد دارد که قطعه “حس میکنم تورو” ؛ تیتراژ برنامه ماه عسل معروف ترین اثرش است.

پدر مداح

مهدی یغمایی در یک خانواده شش نفری به دنیا آمده که چهار فرزند هستند و مهدی فرزند ارشد خانواده است.
یک برادر بنام صادق یغمایی دارد که آن هم خواننده است و در شهر شاهرود زندگی می کند و  دو خواهر متاهل دارد، یکی از آن ها که متولد ۱۳۵۹ است. در مشهد مقدس  زندگی می کند و دیگری هم یمتولد ۱۳۶۹ است و آنهم مانند برادرش صادق در شاهرود با پدر، مادرش زندگی می کند،مهدی یغمایی در یکخانواده ای مذهبی بزرگ شده پدرش حدود چهل سال است که مداحی می کند و معتقد است شاید ارث صدایش هم از پدرش است

شغل دوم و سرگرمی اش

غیر از خوانندگی یک مدرسه آواز هم دارد و در آنجا مستر کلاس آواز را برگزار می کند.

سرگرمی اش خواندن کتاب است و بیشتر کتاب های شعر و غزل را میخواند،از طرفی به دلیل داشتن اضافه وزن ورزش هم میکند.

ازدواج

مهدی یغمایی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و میگوید با اینکه مادرم خییلی اصرار میکند ولی اگر شرایطش محیا باشد هم ازدواج میکنم.

دوستی با خوانندگان

دوستان صمیمی مهدی یغمایی فریدون اسرایی،حمید حامی،و دکتر محمد اصفهانی هستند.

بیوگرافی مهدی یغمایی

.

منبع : midanam.com

تبلیغات