بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

آکاایران: بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر 

ساقی زینتی را اکثر در فیلم هایی دیده ایم که در شمال کشور فیلمبرداری شده اند مثل پس از باران، وی اهل شهر رشت هست. ساقی زینتی متولد 1349 در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور هست. ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر 14 ساله بنامه سارینا صابری هست که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده هست.

 

به گزارش آکاایران: ساقی زینتی چگونه بازیگر شد؟
ساقی زینتی بازیگری را خیلی دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از این که در سال 1370 دیپلم اش را گرفت قرار بود فیلم مخمصصه در رشت ساخته شود که از طریق آگهی متوجه جذب نیرو در رشته بازیگری، خیاطی و منشی صحنه میشود او به نیت خیاطی میرود اما کارگردان از او می خواهد تست بازیگری بدهد او قبول میشود و پایش به عرصه بازیگر باز میشود.

 

تحصیلات ساقی زینتی
به خواست پدرش تا مقطع ارشد درسش رو ادامه داده و فوق لیسانس ریاضی داردواو خودش را مشاور تخصصی herbal tea نیز معرفی می کند.

 

ازدواج ساقی زینتی
ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر 14 ساله بنامه سارینا صابری هست که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده هست.

 

ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد این بازیگر با آلبوم دنیای شیرین در میان مردم شناخت شد و سپس در سریال پس از باران توانست جایگاه خود به عنوان بازیگر را اثبات نگه دارد.

,[categoriy]

ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد

 

معیار ساقی زینتی برای بازیگری
به نظر من برای بازیگر نوع نقشش نباید مهم باشد بلکه با کارگردانی که کار می کنی مهم هست که چقدر محدودت نکند و اجازه بازی داشته باشی از طرفی متأسفانه در شغل ماه امنیت شغلی موجود نیست و گاه برای بازیگر امکان پذیرفتن آن چه که خواسته خودش هست خیلی میسر نمی باشد.

 

من از طریق تجربه بازیگری را آموختم و همه ی وقت سعی کردم که مدام تحقیق و مطالعه کنم و زمانی که نقشش به من واگذار می شود بی تفاوت از کنار اجرای آن نگذرم.

تصویر های ساقی زینتی

,[categoriy]
تصویر های ساقی زینتی

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

ساقی زینتی و همسرش،ساقی زینتی و دخترش،تصویر های ساقی زینتی،بیوگرافی کامل ساقی زینتی،ساقی زینتی بازیگر ایرانی

 

 

.

منبع : parsnaz.ir

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات