loading...
آکاایران: مجموعه: دنیای بازیگران

هادی قمیشی

آکاایران: هادی قمیشی + تصاویر

محمد هادی قمیشی در سال 1340 در دزفول متولد شد

 

محمد هادی قمیشی در سال 1340 در دزفول متولد شد. در سال 1362 وارد دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشی مشغول به تحصیل گردید.

به گزارش آکاایران: محمد هادی قمیشی در سال 1340 در دزفول متولد شد. در سال 1362 وارد دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشی مشغول به تحصیل گردید. در کنار تحصیلات دانشگاهی مشغول به کار در گروه های تئاتری شد و چندین نمایش کار کرد که از جمله ی آنها «خوشه های خاکستری»، «غروب یک برکه»، «آئینه»، «پرنده های شط»، «مثنوی کوچه» و «مرگ» را می توان نام برد.

هادی قمیشی

هادی قمیشی در سال 1362 وارد دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشی تحصیل کرد

 

هادی قمیشی در این مدت دوره دوبلاژ شبکه اول را نیز به پایان برد و سپس در کلاس های گریم تلویزیون شرکت کرد. اولین بازی اش را در فیلم کوتاه «دیوانه از قفس پرید» به کارگردانی محمود مزرعتی را انجام داد و در فیلم سینمایی «عبور» نیز بازی کرد.سپس بعنوان طراح صحنه و دستیار کارگردان و بازیگر در فیلم سینمایی «تا مرز دیدار» حضور پیدا کرد و همزمان در فیلم سینمایی «الماس بنفش» بازی کرد.

 

هادی قمیشی در سال 1367 فعالیت خود را بطور رسمی با واحد تولید فیلم حوزه هنری شروع کرد که ماحصل آن همکاری در چند فیلم کوتاه و همچنین طراحی صحنه فیلم «بدوک» به کارگردانی مجید مجیدی بود.

 

تصاویر هادی قمیشی

هادی قمیشی

هادی قمیشی

هادی قمیشی

تصاویر هادی قمیشی

هادی قمیشی


 گردآوری:بخش بازیگران بیتوته

.

منبع : beytoote.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سیروس قمیشی

تبلیغات