آکاایران: الکس رودریگز معشوقه نوین جنیفر لوپز

دوست پسر نوین جنیفر لوپز : جنیفر لوپز در دوران کودکی در یک فیلم سینمای به ایفای نقش پرداخت ولی پدر و مادرش کاملا مخالف بازیگری او بودند با وجود مخالفت های خانواده اش او شروع به کار هنری در آمریکا کرد در سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ توانست به اوج شهرت دست یابد او یکی از خواننده های دلپذیر و خوش صدای آمریکا شد در حین خوانندگی به بازیگری هم مشغول بود که در این عرصه نیز خوش درخشید به تازگی جنیفر لوپز معشوقه ای به نام الکس رودریگز آشنا شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر الکس رودریگز معشوقه نوین جنیفر لوپز را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

الکس دوست پسر نوین جنیفر لوپز توسط این خواننده آمریکایی رونمایی شد.

به گزارش آکاایران: سوژه شدن الکس دوست پسر نوین جنیفر لوپز در رسانه های جهان خبری بود که رسانه ها درباره این خواننده منتشر کرده اند.

جنیفر لوپز خواننده مشهور و جنجالی آمریکا یکی از بی بند و بار ترین هنرمندان امریکا با به اشتراک گذاشتن چند عکس از یک پسر جوان به همراه خود نوشت دوست پسر جدیدم هست که پسری بسیار عالی و خوش اخلاق است.

جنیفر لوپزدر بهار ۲۰۱۷ گویا به جای خانه تکانی دوست پسر تکانی کرده است و با یک پسر جوان دیگر دوست شده است این خواننده آمریکایی به ازدواج اعتقادی ندارد و هر از گاهیبه سبک زندگی حیوانی با یک پسر جوان دوست میشود.

حتما بخوانید :  بازیگر معروف هالیوود در مجلس عزاداری +عکس مورگان فریمن

چند روزی شایعه بازگشت جنیفرلوپز به زندگی و همسر سابق خود که پدر فرزندان دوقلویش است سوژه رسانه های جهان بود که این خواننده بی بند و بار امریکایی با خبری تازه تر سوژه قرار گرفته است.

جنیفر لوپز از دوست پسر ۴۰ ساله خود که الکس رودریگز نام دارد رونمایی کرد.

الکس رودریگز بازیکن تیم بیسبال آمریکا است که با جنیفر لوپز خواننده آمریکا رابطه جدیدی را شورع کرده است که البته با توجه به سابقه جنیفرلوپز این دوستی عمر زیادی نخواهد داشت.

روز گذشته عکسهایی از جنیفر و الکس در حال قدم زدن در منهتن-نیویورک– منتشر شد در حالی که مادر لوپز نیز آنها را همراهی می کرد.

الکس نیز دریک برنامه تلویزیونی درباره آغاز رابطه اش با لوپز-خواننده- نیز صحبت کرد.

الکس دوست پسر نوین جنیفر لوپز

جدید جنیفر لوپز

آکاایران: دوست پسر نوین جنیفر لوپز + عکس و فیلم معشوقه جدیدش شماره 2

جدید جنیفر لوپز
جدید جنیفر لوپز
جدید جنیفر لوپز
جدید جنیفر لوپز
جدید جنیفر لوپز

قدم زدن الکس رودریگز دوست پسر نوین جنیفر لوپز به همراه مادر جنیفر در خیابانهای نیویورک

الکس رودریگز دوست پسر نوین جنیفر لوپز بازیکن تیم بیسبال آمریکا است.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فیلم جدید جنیفر لوپز

تبلیغات