اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از 43 سال اختلاف تا 10 سال ) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از 43 سال اختلاف تا 10 سال ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اختلاف سنی بین بازیگران مرد و همسرشان

اختلاف سنی بازیگران : بعضی از بازیگران میباشند که با همسران خود اختلاف سنی بالای ۱۰ سال دارند،ما در این مقاله آنها را به شما معرفی می کنیم. معمولا اختلاف سنی چندان بین زوجین و زن و شوهر برای ناملموس هست و سعی می کنیم تا این اختلاف سنی به از پنج سال اکثر نشود.

به گزارش آکاایران: اما امروزه مشخص شده هست که اختلاف سنی نیز ملاک خوشبختی نمیباشد و در زندگی مشترک ستاره ها و چهره های معروف این اختلاف سنی اکثر دیده می شود، زیرا دیده می شود که بازیگرانی با وجود اختلاف سنی چندان خوشبخت و به زندگی چند ساله با هم ادامه می دهند.

به طور مثال اینستاگرام ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا مجری و گوینده تلویزیون درمورد اختلاف سنی ۱۴ ساله اش با وی منتشر کرد .به همین بهانه در این جا مروری داریم بر زندگی بازیگران و هنرمندانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند و اما خوشبختند.

رضا رویگری، بازیگر و خواننده متولد «۱۳۲۵»با تارا کریمی که متولد «۱۳۶۸»ازدواج کرده هست. اختلاف سنی این زوج ۴۳ سال هست.

اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از 43 سال اختلاف تا 10 سال )
,[categoriy]

آکاایران: اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از 43 سال اختلاف تا 10 سال )

ناصر تقوایی کارگردان مشهور ایرانی متولد «۱۳۲۰» هست و مرضیه وفامهر که متولد «۱۳۵۲»ازدواج کرده هست اختلاف سنی این زوج حدود ۳۲ سال هست.

,[categoriy]
بهرام بیضایی کارگردان و نمایشنامه نویس با همسرش مژده شمسایی تفاوت سنی ۳۰ سال دارند.

,[categoriy]
شهرام اسدی کسی که فیلم هایی مانند روز واقعه را کارگردانی کرده هست با لادن مستوفی بازیگری که در سریال پریا نقش آفرینی کرده هست، چند سال پیش ازدواج کردند و تفاوت سنی ۱۹ سال دارند.

,[categoriy]
بهروز افخمی کارگردانی که اخیرا با برنامه هفت جنجال بسیاری ایجاد کرد متولد «۱۳۳۵» هست و با مرجان شیرمحمدی که متولد «۱۳۵۲» هست ازدواج نموده هست. اختلاف سنی این زوج ۱۷ سال هست.

,[categoriy]
امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا باهر تفاوت سنی ۱۵ سال دارند.

,[categoriy]
بازیگران و پیر و همسران جوان

,[categoriy]
امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش

شهرام شکیبا و ستاره قطبی ۱۴ سال اختلاف سنی دارند

,[categoriy]
رامبد جوان و نگار جواهریان ۱۱ سال اختلاف سنی دارند

,[categoriy]
اختلاف سنی بالای همسران بازیگران،رضا رویگری و همسرش،

حتما بخوانید :  بازیگران در فیلم سیانور + بازیگران زن و مرد در اکران خصوصی فیلم سیانور
.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از 43 سال اختلاف تا 10 سال ) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات