هادی کاظمی

آکاایران: بیوگرافی کامل هادی کاظمی بازیگر سینما ایران

آکاایران: گالری عکس و خانواده هادی کاظمی 

هادی کاظمی بازیگر خوب کشورمون که اکثر در ژانر کمدی بازی می کند در بین ما ایرانی ها طرفدارای بخصوصی دارد .

نام:هادی 

به گزارش آکاایران: نام خانوادگی:کاظمی

تاریخ تولد: 13 آبان 1355

محل تولد:میانه.آذربایجان شرقی

—————————————-

هادی در 13 آبان 1355 در شهر میانه متولد شد. کاظمی یکی از بازیگران طنز هست که با سریال شب های برره اثر مهران مدیری معروف شد و در آثار دیگر مدیری نیز ظاهر شد. ماندگارترین نقشهای او نقش نظام دو برره و باباشاه میباشد.

هادی کاظمی

کودکی هادی کاظمی

گفتگو با هادی کاظمی

اگر بتوانی یکی از خصوصیاتت را پاک کنی، کدام خصوصیت را پاک می کنی.

زودرنج بودنم را.

آخرین باری که دروغ گفتی کی بود؟

دروغ مصلحتی گفته ام، صلاح این بوده که دروغ بگویم. اما دروغی که بگویم و بعد بخواهم عذاب وجدان بگیرم ترجیح می دهم نگویم.

هادی کاظمی

عکس هادی کاظمی 

اهل قضاوت کردن هستی؟

این که بخواهم زندگی ام را تعطیل کنم و در مورد آدم ها حکم بدهم را قبول ندارم و این کار را انجام نمی دهم. اما چیزی که وجود دارد این هست که همیشه دوستان و اطرافیانم برایم مهم هستند و در مورد یکسری از مسائل و رفتارهایشان می توانی یک برداشت کوچک داشته باشی و به آنها گوشزد کنی.

یادم می آید وقتی مدرسه می رفتم، به پدرم می گفتم به من پول بده، می گفت:برو از جیبم 50 تومان بردار. من نامردی نمی کردم و هرچه پول خرد هم در جیب پدرم بود برمی داشتم. پدرم می دانست که من پول خردها را هم کش میروم اما هیچ وقت به رویم نیاورد.

هادی کاظمی از جمله بازیگران رستوران دار هست. هادی کاظمی رستورانی با نام لیالی در تهران دارد که در آنجا میزبان دوستان و هوادارانش میباشد.

هادی کاظمی و جواد عزتی

هادی کاظمی

او از سال 75 وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش نظام دوبرره در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد. او از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریبا در همه کارهای بعد از پاورچین مدیری حضور داشت.

هادی کاظمی

در این مدت در تله فیلم ها و سریال های دیگری هم بازی کرده که از کارهای اخیرش می توان به سریال در چشم باد در نقش عباس رسپشن هتل اشاره کرد. او در قهوه تلخ در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم تر کرد.

هادی کاظمی

او پس از بازی در شبهای برره پاورچین به مجموعه باغ مظفر مهران مدیری پیوست. باغ مظفر نام یک مجموعه تلویزیونی طنز است به کارگردانی مهران مدیری که در سال 1385 از شبکهٔ 3 صدا و سیما اکران شد.

هادی کاظمی

خلاصه:دو خان در یک باغ با هم زندگی می کنند و دیواری، انها را از هم جدا ساخته. وصلتی صورت می گیرد و آدم های جدیدی وارد این باغ میشوند که برخلاف میل صاحبان آن، جور دیگری رفتار می کنند.

هادی کاظمی در سال 1387 در مجموعه مرد دوهزارچهره مهران مدیری به ایفای نقش پرداخت.

هادی کاظمی

مرد دوهزار چهره در نوروز 88 از شبکه سوم سیما اکران شد.این مجموعه دنباله ای بر مجموعه تلویزیونی مرد هزار چهره است که در نوروز 1387 از همین شبکه اکران گردید.

هادی کاظمی علاوه بر سریال های تلویزیونی در سریالهای شبکه خانگی نیز فعالیت داشته و از جمله بازی های او می توان به سریال ویلای من و شاهگوش اشاره کرد که در نقش یک سرباز وظیفه در این مجموعه بازی کرده است.

هادی کاظمی

زندگی نامه هادی کاظمی 

خلاصه:کله پزی که عشقش به استقلال را با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی کند دختری دارد که خواستگاری پرسپولیسی دارد و همین تعلق رنگی است که با مخالفت پدر روبرو می شود. در ادامه یک تصادف منجر به فوت کله پز می شود باعث بازگشایی پرونده یک قتل می شود.

هادی کاظمی در سریال قهوه تلخ نقش بابا شاه پیرمرد کم حافظه و نقاشی را بازی می کند که با آن گویش عجیب و دوست داشتنی اش ظرف مدت کوتاهی به شخصیت محبوب قهوه تلخ بدل شد و دیالوگ های کشدار و بامزه اش دهان به دهان چرخید.

هادی کاظمی

باباشاه و هادی کاظمی عکس 

این سریال موفق ترین سریال رسانه خانگی شد و همچنین به عنوان پرفروش ترین سریال رسانه خانگی لقب گرفت.

هادی کاظمی در نخستین کار سینمایی خود در فیلم ایران برگر مسعود جعفری جوزانی ایفای نقش کرده است. این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

هادی کاظمی

ایران برگر فیلمی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، نویسندگی مسعود جعفری جوزانی و محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی ساخته سال 1393 است.

داستان فیلم:این فیلم داستان امرالله خان و فتح الله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند.

فیلم شناسی

سینمایی
ایران برگر 1393

تلویزیون
1391 بیدار باش
1391 بهانه ای برای بودن
1389 تله فیلم سفید امضا
1382-1388 در چشم باد
1388 تله فیلم «خواب فروش»
1388 تله فیلم «بی تابی»
1388 تله فیلم «گردان آبنبات چوبی»
1387 تله فیلم «بمانی هفتم»
1387 مرد دو هزار چهره
1385 باغ مظفر
1384 شب های برره
1384 پاورچین
1383 شبکه سه و نیم
1383 صفردرجه
1382 مهمانان مادربزرگ

شبکه خانگی
1392 شوخی کردم
1392 شاهگوش
1391 ویلای من
پروفیل مشکات
1391 کار کاذب
1389 کلاهبردار
1389-1391 قهوه تلخ
1389 شب به یادماندنی
1386 گنج مظفر
1385 فضانوردان

هادی کاظمی
هادی کاظمی

گالری عکس های هادی کاظمی 

هادی کاظمی

هادی کاظمی

جدیدترین عکس های هادی کاظمی 

هادی کاظمی

هادی کاظمی

بیوگرافی و عکس هادی کاظمی 

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هادی کاطمی , هادی کاضمی , هادي كاظمي

تبلیغات