عکسی دیده نشده از مزار مرحوم علی طباطبایی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکسی دیده نشده از مزار مرحوم علی طباطبایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکسی دیده نشده از مزار مرحوم علی طباطبایی

آکاایران: عکسی دیده نشده از مزار مرحوم علی طباطبایی

 

سید علی طباطبایی (۲ آبان ۱۳۶۳– ۸ شهریور ۱۳۹۴) بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود که در تاریخ هشتم شهریورماه ۱۳۹۴ به علت ایست قلبی درگذشت. پدر وی سید کمال طباطبایی، یکی از تهیه کنندگان ایرانی است.

 

به گزارش آکاایران: اولین کار او بازی در سالاد فصل محصول سال ۱۳۸۳ به تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی، نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی بود. او در سریال های «باجناغ ها» و ترانه ی مادری و آشپزباشی و قلب یخی و بچه های نسبتاً بد نیز بازی کرده بود.

عکسی دیده نشده از مزار مرحوم علی طباطبایی

 

او در فیلم سینمایی “گور به گور شده” نیز به ایفای نقش پرداخت. از کارهای اخیر او، می توان به اسب سفید پادشاه اشاره کرد. سید علی طباطبایی بهار سال ۱۳۹۴ در فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» ساخته محمدحسین لطیفی نقش کاراکتری را ایفا می کرد که به علت تصادف کشته می شود.

 

وی در یکشنبه شب «۸ شهریور ماه ۱۳۹۴» به یکباره دچار حمله قلبی شد و چیزی نگذشت که به علت ایست قلبی در منزل پدرش در تهران درگذشت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

شوخی غیراخلاقی با خبر مرگ علی طباطبایی!

 

عکسی که پوریا پورسرخ در حاشیه های مرگ علی طباطبایی و بیت الله عباسپور منتشر کرد

 

درگذشت علی طباطبایی و واکنش هنرمندان به وداع این بازیگر جوان سینما

 

 

 

.

منبع :gahar.ir

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات