جدیدترین عکس های نوال الزغبی خواننده زیبای لبنانی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین عکس های نوال الزغبی خواننده زیبای لبنانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جدیدترین عکس های نوال الزغبی خواننده زیبای لبنانی
,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین عکس های نوال الزغبی خواننده زیبای لبنانی

آکاایران:  
نام کامل : نوال جورج الزغبی

نام هنری : نوال الزغبی

به گزارش آکاایران: تاریخ تولد : june 29 / 1972

محل تولد :جل الدیب / لبنان

نوال الزغبی ستاره ای مسیحی بود که در کشورش لبنان توانست در سبک موسیقی عربی را تحول عظیمی ایجاد کند . او سبک موسیقی عربی را به طرز ماهرانه ای عوض کرد. او یک نوجوان ۱۸/۱۹ ساله بود که کار خوانندگی را شروع کرد.به گزارش پارس ناز بزرگترین مشوق نوال برای این کار خانواده او بود و به گفته نوال ” من همیشه این موفقیتم رو از خانواده خودم دارم و همیشه و هر کجا از آنها قدر دانی میکنم.” اولین آلبوم موفق نوال “و حیاتی عندک” نام داشت که در سال ۱۹۹۲ ارایه شد و با چه موفقیتی از آن استقبال شد.آلبوم های نوال تا کنون به ترتیب زیر هستند:
 
,[categoriy]

-و حیاتی عندک۱۹۹۲

-عزی الرعد۱۹۹۴

-بلا قیه فی زمان۱۹۹۵

-حبیب یا لیل۱۹۹۷

-ماندم علیک۱۹۹۸

-مالوم۱۹۹۹

-اللیالی۲۰۰۰
 
,[categoriy]

-بهترین های نوال الزغبی۲۰۰۰

-طول عمری۲۰۰۱

-آثار کلاسیک نوال الزغبی۲۰۰۲

اللی اتمنیته۲۰۰۲

-عینیک کدابین۲۰۰۴

-یاما قالوا ۲۰۰۶

-خلاص سامحت ۲۰۰۸

بزرگترین کنسرت هایی که نوال تا کنون داشته در کشورهای مغرب و مصر و تونس و فرانسه و ایتالیا و امریکا بوده.نوال دارای سه فرزند هست اولین فرزند او دخترش ” تیا ” نام دارد و همچنین دو پسر دو قلو که “جوی” و”جورجی” نام دارند.ماه نجومی نوال سرطان هست.ورزش مورد علاقه او تنیس و شنا هست.
 
,[categoriy]
 
خوانندگان مورد علاقه او ریکی مارتین و انریکو وجنیفر لوپز و سلن دیون هستند که به گفته نوال از صدایی زیبا بر خوردارندو موزیک مورد علاقه نوال “طول عمری ” است.نوال هم اکنون با خانواده خود در لبنان زندگی میکند.البته نوال الزغبی اخیرا از همسرش که مدیر برنامه های نوال هم بوده جدا شده .نوال الزغبی  قرار است .
 
 
 
 جدیدترین عکس های هیفا وهبی و بیوگرافی
 
 درباره زندگی انریکه ایگلسیاس خواننده مشهور جهان + عکس
 
 درباره زندگی سلنا گومز خواننده جوان و زیبا (عکس)
 
 
 
.

منبع :gahar.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جدیدترین عکس های نوال الزغبی خواننده زیبای لبنانی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نوال زغبی دور از لبنان , نواب الزغبی

اخبار اکاایران

تبلیغات