loading...

ازدواج مرجان محتشم با عادل فردوسی پور + ماجرای طلاقشان - بیوگرافی مرجان محتشم

مرجان محتشم بازیگر خوب کشورمان در روز 13 اسفند ماه سال 1348 در شهر تهران به دنیا آمده است

ماجرای ازدواجش با عادل فردوسی پور

شایعاتی مبنی بر ازدواج این بازیگر با عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شد و حتی عده ای گفتند که این دو باهم ازداوج کرده و سپس طلاق گرفته اند که باید گفت این ها همه شایعه بوده و هیچ رابطه ای بین این دو شخصیت معروف وجود نداشته است .

مرجان محتشم

ازدواج مرجان محتشم با عادل فردوسی پور + ماجرای طلاقشان

 

در اینکه عادل فردوسی پور بسیار زرنگ است هیچ شکی نیست چراکه بیشتر اطلاعات شخصی بازیکنان فوتبال را رسانه ای کرده است اما هیچکس از اطلاعات شخصی اش هیچ خبری ندارد .

 

بیوگرافی مرجان محتشم + ماجرای ابتلا به بیماری

مرجان محتشم در ۱۳ اسفند ۱۳۴۸ در شهر تهران به دنیا آمد. وی در سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال بهشت گمشده وارد دنیای بازیگری شد و با بازی در سریال پس از باران به شهرت رسید. مرجان محتشم در سال ۱۳۹۱ به یک بیماری سخت (ناراحتی کلیه) مبتلا شد و شایعاتی در مورد ازدواجش با عادل فردوسی پور به گوش رسید.

بیوگرافی مرجان محتشم

مرجان محتشم در ۱۳ اسفند ۱۳۴۸ در شهر تهران به دنیا آمد. وي بازی در کارهایی همچون «رز زرد»، «نامادری»، «ستاره من»، «آژانس دوستی»، «ریحانه» و... را نیز در کارنامه هنری خود دارد. محتشم سال‌هاست که به دلایلی که خود پیش‌تر بازگو کرده است در هیچ کاری بازی نکرده است و چندی ست که درزمینهٔ نویسندگی و همچنین طراحی داخلی ساختمان فعالیت‌هایی می‌کنند. او از بازیگران بسیار کم حاشیه ایرانی است که چندان علاقه‌ای به انجام گفتگو با رسانه‌ها یا تیتر مجله‌ها و سایت‌ها بودن نشان نمی‌دهد. افزون بر این‌ها کمرنگ بودن ایشان در این سال‌ها در عرصه هنری نیز دست در دست هم داده تا کم‌تر خبری از وی داشته باشیم.

مرجان محتشم

شروع فعالیت بازیگری

مرجان محتشم در سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال «بهشت گمشده» به‌طور حرفه‌ای وارد عرصه بازیگری شد. سریال بهشت گمشده به کارگردانی کمران قدکچیان در سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۶ ساخته شد و از شبکه یک سیما پخش شد. در این سریال بازیگرانی همچون جمشید مشایخی، اسماعیل شنگله، علی نصیریان، فخری خوروش و ... بازی می‌کردند.

مرجان محتشم

بازی در سریال پس از باران

مرجان محتشم با بازی در سریال پس از باران و در نقش خانوم کوچیک (شهربانو) به اوج محبوبیت و شهرت خود رسید. سریال پس از باران در سال ۱۳۷۹ به کارگردانی سعید سلطانی تولید شد و از شبکه سه سیما پخش گردید. این سریال در فضای گیلان مقابل دوربین رفت و نگاهی به تاریخ ایران در دوران رضاشاه است. پس از باران روایتی انسانی از روابط ارباب‌ورعیتی بود. این سریال با موضوع قرار دادن زندگی خانواده یک ارباب و حضور دختری با عنوان همسر دوم ارباب که نقش آن را مرجان محتشم ایفا می‌کرد، به نمایش شرایط جدید و مخالفت‌های خانواده ارباب «همسر اول» با بازی کتایون ریاحی و عواقب و عوارض چنین حضوری می‌پرداخت. در این سریال عشق همراه با ارباب بودن و مظلومیت زنان دوم اربابان و قدرت اربابان و خان‌ها را درگذشته می‌توان دید. این سریال روایتی از دوران زندگی در زمان رضاشاه پهلویی است و مشکلاتی که مردم متحمل می‌شدند.

بازی در فیلم رز زرد

مرجان محتشم تنها یک فیلم سینمایی در کارنامه‌ی خود دارد. فیلم سینمایی رز زرد به کارگردانی داریوش فرهنگ و نویسندگی علی خودسیانی در سال ۱۳۸۱ ساخته شد و داستانش در مورد دو عروس و داماد است که در شب عروسی‌شان سفری را آغاز کرده و در منزل‌های بعدی در مسیر راه باهم آشنا می‌شوند و اتفاقاتی برایشان می‌افتد.

مرجان محتشم

ابتلا به بیماری کلیوی

مرجان محتشم در سال ۱۳۹۱ به یک بیماری سخت (ناراحتی کلیه) مبتلا شد و در تأمین هزینه‌های خود دچار مشکل گردید وی در این رابطه گفت: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرارمعاش می‌کنم.

شایعه ازدواج با عادل فردوسی پور

در شبکه‌های اجتماعی شایعه‌ای منتشر شد که مرجان محتشم با عادل فردوسی پور ازدواج‌کرده است و حتی عده‌ای نیز این مطلب را تأیید کردند که این دو باهم ازدواج‌کرده و سپس جداشده‌اند که باید گفت این‌ها همه خبر بوده و هیچ ارتباط ای بین این دو شخصیت معروف موجود نبوده است.

مرجان محتشم

علت کم‌کاری مرجان محتشم در بازیگری و سینما

وی می‌گوید: من در اوج دوران بازیگری‌ام هم‌بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم. متأسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نامشروع برای خود جایگاهی در سینما دست‌وپا می‌کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می‌افزاید: متأسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی‌اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.

از وی در مورد اهمیت بازگشت وی به دنیای پرسیدیم که در جواب گفتند: در حال حاضر تلاش می‌کنم آرامشم را به دست بیاورم و بعد از زخمی که با از دست دادن عزیزانم بر پیکرم نشسته بتوانم مثل سابق مقاوم باشم؛ اما دلم می‌خواهد نوشته‎هایم چاپ شود. زنده‎یاد علی معلم نازنین بارها از من خواست این نوشته‎ها را منتشر کنم که هر بار این کار را به تأخیر انداختم اما فکر می‌کنم زمان آن رسیده تا با نوشته‎هایم با مردم سخن بگویم. شاید برای بازیگری نیاز به مجال دیگری دارم.

 مرجان محتشم

کارنامه‌ی هنری مرجان محتشم

مجموعه تلویزیونی

  •  بهشت گم‌شده (۱۳۷۵)
  •  فکر پلید (۱۳۷۷) در نقش خاتون
  •  پس از باران (۱۳۷۹) در نقش خانم کوچک (شهربانو)
  •  ریحانه (۱۳۸۴)
  •  پرواز در حباب (۱۳۸۵)

فیلم تلویزیونی

  •  ستاره من (۱۳۸۷)
  •  نامادری (۱۳۸۷)

سینمایی

  •  رز زرد (۱۳۸۱)

حضور در برنامه دورهمی

طبق اعلام صفحه رسمی اینستاگرام برنامه دورهمی، مرجان محتشم بازيگر سينما و تلويزيون و بازيگر سريال خاطره‌انگیز پس از باران، امشب پنجشنبه (٩۶/١٠/٢١) ساعت ٢٣ مهمان برنامه دورهمی‌خواهد بود.

مرجان محتشم

مجله ستاره


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مرجان محتشم آسمونی , مرجان دادیی دهکردی , حامد محتشمي پور , همسر فردوسي پور , همسر فردوسی پو

تبلیغات