آیا کایلی جنر خواهر کیم کاداشیان باردار شده است؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا کایلی جنر خواهر کیم کاداشیان باردار شده است؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکس های بارداری کایلی جنر

آکا ایران : کایلی جنر خواهر 20 ساله ی کیم کارداشیان و کندال جنر از نامزد خود تراویس اسکات باردار شده است. کایلی و تراویس از ماه آوریل سال 2017 با هم آشنا شدند قبل از این کایلی با تایگا رابطه داشت.

به گزارش آکاایران: منابع اعلام کرده اند که تراویس اسکات 25 ساله به دوستانش گفته که می خواهد پدر شود. اما با این حال عده ای معتقدند که کایلی فقط تظاهر به باردار بودن می کند و شاید آن ها یک بازی بچگانه راه انداخته باشند.

نکته ی جالب توجه اینکه کیتلین جنر 67 ساله پدر کایلی خبر بارداری دخترش را تایید کرده و گفته که کایلی چهار ماهه باردار است اما هیچ کدام از اعضای خانواده ی کارداشیان و جنر تاکنون در این مورد اظهار نظر نکرده اند.

رسانه های متعددی گزارش داده اند که جوان ترین عضو خانواده ی کارداشیان-جنر در انتظار تولد اولین فرزندش می باشد، حتی ادعا شده که کایلی و تراویس می دانند که جنسیت نوزاد دختر است.

عکس های غمگین عاشقانه

تی ام زد نوشت که تراویس به دوستانش گفته بود زندگی اش در حال تغییر است. یک منبع دیگر به مجله پیپل گفت که کایلی جنر درباره حاملگی اش ابراز خوشحالی کرده است.

در هفته های اخیر فعالیت کایلی در رسانه های اجتماعی به طور غیر منتظره ای کمتر شده است و عکس هایی را هم که به اشتراک می گذارد همه با تیشرت های گشاد و شکم برجسته هستند.

کیم کارداشیان خواهر بزرگ کایلی و همسرش کانیه وست در انتظار تولد فرزند سوم خود هستند که توسط رحم جایگزین در ماه ژانویه متولد خواهد شد.

آیا کایلی جنر خواهر کیم کاداشیان باردار شده است؟

آکاایران: آیا کایلی جنر خواهر کیم کاداشیان باردار شده است؟

کایلی جنر
عکس بارداری کایلی جنر
کایلی جنر و تراویس اسکات
.

منبع : coca.ir

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات