آکاایران: بیوگرافی و عکس های یکتا ناصر و خانواده و همسرش

تاریخ ازدواج یکتا ناصر, ازدواج اول یکتا ناصر, یکتا ناصر و منوچهر هادی, بیوگرافی یکتا ناصر, عکس های یکتا ناصر 

آکاایران: بیوگرافی کامل یکتا ناصر و رازهای زندگی و عکس های “ یکتا ناصر ”

بیوگرافی یکتا ناصر, عکس های یکتا ناصر

نام : یکتا
نام خانوادگی : ناصر
تاریخ تولد : ۱۲ آبان ۱۳۵۷
محل تولد : تهران
پیشه : بازیگر
همسر : منوچهر هادی
فرزند : سوفیا هادی

 تاریخ ازدواج یکتا ناصر

یکتا ناصر

زندگی شخصی یکتا ناصر

یکتا ناصر پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. وی همسر منوچهر هادی از یکی از کارگردانان موفق سینمای ایران ازدواج کرده و صاحب دختری به نام سوفیا می باشد.

 بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر در گذر زمان

ازدواج یکتا ناصر

منوچهر هادی در ۲۰ اسفنده ماه سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد . حاصل این ازدواج یک فرزند دختری به نام سوفیا می باشد.

منوچهر هادی :مهمترین اتفاق زندگی من در سال ۱۳۹۴، آغاز زندگی با یکتا بود که در روز پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ این عمل انجام شد. از این بابت خوشحالم چرا که امید من در زندگی با این کار بیشتر شد.

بیوگرافی کامل یکتا ناصر و رازهای زندگی و عکس های “ یکتا ناصر ”یکتا ناصر

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر

منوچهر هادی متولد سال ۱۳۵۱ می باشد و اصالتا کلپایگانی می باشد. وی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون ایران می باشد. وی در سال ۱۳۸۵، اولین فیلمش، «تلاطم» را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله فیلم دیگر با نام های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن ها را نیز عهده دار بوده است.

وی تا کنون کارگردانی فیلم هایی نظیر «قرنطینه» (۱۳۸۶) و «یکی می خواد باهات حرف بزنه» (۱۳۹۰) و من سالوادور نیستم (۱۳۹۴) و فیلم کارگر ساده نیازمندیم و … انجام داده است.در تلویزیون نیز کارگردانی چند سریال از جمله : خداحافظ بچه ,آمین و خوب بد زشت را کارگردانی کرده است .

وی به تازگی در سال ۹۵ و ۹۶ سریال عاشقانه را در شبکه خانگی نیز کارگردانی کرده است که یکی از پرستاره ترین سریالهای اخیر می باشد.

 بیوگرافی هنرمندان

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

سوفیا دختر یکتا ناصر

یکتا ناصر ۲۲ آذر ماه دخترش را به دنیا آورد این زوج هنری اسم دخترشان را سوفیا گذاشتند.

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر با انتشار عکسی از یکتا ناصر و دخترش در بیمارستان در صفحه اش نوشت :

سوفیا ، عزیز دلم .
خوش اومدی . ممنونم یکتای عزیزم ، مادر قشنگ دخترم . برای همه آرزوی خوشی و تجربه این لحظه نازنین رو دارم . پدر یا مادر شدن . عاشقتونم دخترای خوشگلم ( یکتا و سوفیا ). دوستون دارم .
تولد : بیست و دوم آذر . ساعت یازده و پانزده دقیقه صبح .

 یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر و دخترش سوفیا

مهریه یکتا ناصر چقدر است؟

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون ایران و همسر یکتا ناصر، بازیگر درباره مهریه همسرش گفت : مهریه همسرم یکتا ناصر فقط ۵ سکه بود. وی اضافه کرده است: ما حین همکاری مداوم در سه فیلم مختلف با هم آشنا شدیم و همین آشنایی ازدواجمان را رقم زد.

 یکتا ناصر

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

شروع فعالیت هنری یکتا ناصر

او از سال ۷۴ فعالیت هنری خودش رو آغاز کرد و در سال ۷۵ در حالی که فقط ۱۸ سال داشت برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و در کار تلویزیونی گلهای کاغذی ایفای نقش کرد.

 عکس های یکتا ناصر

یکتا ناصر و خواهرش نیکتا در کنار همسرانشان

یکتا ناصر در فیلم ساقی

ساقی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا اعلامی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۸۰ است . رضا تهرانی جوانی که توزیع کننده فیلم های ویدئویی قاچاق است، کم کم توسط یک دندانپزشک به نام باقری به توزیع مواد مخدر روی می آورد و…

 تاریخ ازدواج یکتا ناصر

فیلم ساقی

یکتا ناصر در فیلم قتل آنلاین

قتل آنلاین فیلمی به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی کمال الدین طباطبایی و نویسندگی نادر وحید ساخته سال ۱۳۸۴ است. قتل آنلاین یک فیلم جنایی با درون مایه وحشت است .فیلم قتل آنلاین در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه فیلم های اول و دوم شرکت داشته است.

در شب عروسی شهاب و لیلا، یکی از دوستان اینترنتی آن ها کشته می شود. فرهنگ سالاری، پدر لیلا، مشغول پیگیری ماجرا می شود، اما به فاصله یک شب دخترخاله شهاب که او هم در «چت روم» آن هاست به قتل می رسد. قتل ها ادامه پیدا می کند و فاصله میان قتل ها آن قدر کوتاه است که مأموران در ردیابی های شان دچار مشکل می شوند.

 بیوگرافی یکتا ناصر

فیلم قتل آنلاین

یکتا ناصر در فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه

یکی می خواد باهات حرف بزنه فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولت خانی و تهیه کنندگی فرشته مهدی پور ساخته سال ۱۳۹۰ است. سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن به (یکتا ناصر) در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر اهدا شد.

بیوگرافی کامل یکتا ناصر و رازهای زندگی و عکس های “ یکتا ناصر ”یکتا ناصر

فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه

یکتا ناصر در فیلم زندگی جای دیگری است

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی پدرام کریمی، منوچهر هادی، بابک کایدان و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده ساخته سال ۱۳۹۲ است. این فیلم در بخش مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد.

 بیوگرافی هنرمندان

فیلم زندگی جای دیگری است

یکتا ناصر در فیلم من سالوادور نیستم

من سالوادور نیستم فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مشترک سید امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور تولید سال ۱۳۹۴ می باشد.

ناصر ایزدی (رضا عطاران) معلمی است که چندی پیش مقدار زیادی پول پیدا کرده و آن را به صاحبش تحویل داده است. او به برنامه های مختلف تلویزیونی دعوت می شود تا در مورد این فداکاری توضیح دهد و بسیار مشهور شده است. یک روز با او تماس می گیرند و می گویند به خاطر کار خیری که کرده برنده سفر به برزیل شده و تمام هزینه های سفر او را آژانس تعطیلات رؤیایی می پردازد. ناصر که به ظاهر فردی پایبند به اصول شریعت اسلام است راضی به این سفر نیست و آن را مناسب نمی داند اما با اصرار همسرش قبول می کند تا به برزیل برود و…

 یکتا ناصر و منوچهر هادی

فیلم من سالوادور نیستم

یکتا ناصر در سریال با من بمان

با من بمان سریالی است به کارگردانی حمید لبخنده که در سال ۱۳۸۰ به سفارش شبکه ۳ سیما ساخته شد. و در سال ۱۳۸۱ به روی آنتن رفت.یکتا ناصر در نقش «نرگس مینایی» در این سریال بازی کرده بود.

 یکتا ناصر

سریال با من بمان

یکتا ناصر در سریال اولین شب آرامش

اولین شب آرامش یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۵–۱۳۸۴ به کارگردانی احمد امینی، نویسندگی سعید شاهسواری، عباس نعمتی و تهیه کنندگی سعید شاهسواری می باشد که از شبکه سه پخش شد. این مجموعه در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای تهیه شد.

ماجرای این مجموعه با نه گفتن دختری بر سر سفره عقد آغاز می شود. آذر از ازدواج با علیرضا منصرف می شود تا با نامزد قبلی اش فرزاد که در حال بازگشت به ایران است، ازدواج کند. نوشین دوست آذر و خواهر ناتنی فرزاد، مشوق آذر در این تصمیم گیری است. بعدتر مشخص می شود که نوشین به علیرضا علاقمند است. از سوی دیگر پیمان وکیل پدر متوفی خانواده ملکی، دلبسته نوشین است. این در حالی است که تنها زرین (همسر ملکی) می داند که پیمان برادر نوشین است.

 عکس های یکتا ناصر

سریال اولین شب آرامش

یکتا ناصر در سریال دختران حوا

دختران حوا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده در سال ۱۳۹۱ خورشیدی است که از شبکه تهران پخش شد.

زنی به نام ثریا (گوهر خیراندیش) که در جوانی پرستار زایشگاه بوده، براثر اتفاقی که در زندگی او می افتد (توسط رئیس بیمارستان محل خدمت او از بیمارستان اخراج می شود)، تصمیم به انتقام می گیرد. او اسامی سه نوزاد (که روی دستهای آنها برچسب زده شده) را هنگام تولد در بیمارستان، عوض می کند.(که یکی از آنها دختر رئیس بیمارستان بوده) اما سالها بعد پشیمان شده و در حالی که در زندان، روزهای پایانی زندگی را می گذراند، از یک مدد کار اجتماعی به نام شیوا (یکتا ناصر) که خود نیز-به اتهام قتل همسرش دانیال -، با او هم بند بوده و حالا آزاد شده، می خواهد که آن سه دختر را پیدا کند و نزد او بیاورد.

 تاریخ ازدواج یکتا ناصر

سریال دختران حوا

فیلم های سینمایی یکتا ناصر

آینه بغل (۱۳۹۶)
آشوب (۱۳۹۴)
فصل نرگس (۱۳۹۴)
کارگر ساده نیازمندیم (۱۳۹۴)

من سالوادور نیستم (۱۳۹۳)
زندگی جای دیگری است (۱۳۹۲)
گنجشکک اشی مشی (فیلم) (۱۳۹۲)
یکی می خواد باهات حرف بزنه (۱۳۹۰)
قند تلخ (۱۳۸۷)

روز برمی آید (۱۳۸۵)
نسکافه داغ داغ (۱۳۸۵)
قتل آنلاین (۱۳۸۴)
سرود تولد (۱۳۸۳)

باران رویاها را نمی شوید (۱۳۸۲)
خانه ای در شن (۱۳۸۲)
عاشق مترسک (۱۳۸۲)
فراری (فیلم ۱۳۸۱) (۱۳۸۱)
ساقی (۱۳۸۰)

 بیوگرافی یکتا ناصر

محمدرضا گلزار و یکتا ناصر در فیلم آینه بغل

سریال های یکتا ناصر

عاشقانه (۱۳۹۵)
جاده قدیم (۱۳۹۴)
دختران حوا (۱۳۹۱)
قند ترش (۱۳۸۵)
اولین شب آرامش (۱۳۸۴)

لبه تاریکی (۱۳۸۳)
پیش پرده (۱۳۸۱)
ضربه سوم (۱۳۸۰)

با من بمان (۱۳۷۹)
عید آن سال ها (۱۳۷۸–۱۳۷۷)
گل های کاغذی (۱۳۷۶)

شبکه نمایش خانگی

۱۳۹۶–۱۳۹۵ ,عاشقانه , بازیگر افتخاری ,منوچهر هادی

۱۳۹۳ ابله , کمال تبریزی

نمایش ها

دختر یانکی (۱۳۹۲)
ترور (۱۳۹۴)
مردگان بی کفن و دفن

بیوگرافی کامل یکتا ناصر و رازهای زندگی و عکس های “ یکتا ناصر ”یکتا ناصر

یکتا ناصر و همسرش در کنسرت فرزاد فرزین

جوایز و افتخارات یکتا ناصر

یکتا ناصر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه.

 بیوگرافی هنرمندان

یکتا ناصر

یکتا ناصر در مورد اتفاقات سینمایی سال ۹۴ و وجود فیلم های با کیفیت در سینمای ایران گفت:

حضور جوانان در سینمای ایران بسیار حائز اهمیت است و این موضوع در سینمای ایران و در فجر سی و چهارم خود را نشان داد ولی این حرف به این معنا نیست که سینمای ایران در سالی که گذشت پربار بود و باید به این اشخاص تبریک گفت نه به وجود جریان سینمایی در ایران. سینمایی ایران حدی دارد که بیشتر از آن نمی تواند جلو برود. کسانی که پوستر «من سالوادور نیستم» را پاره می کنند، به طور حتم با نفس سینما مشکل دارند و نمی گذارند که سینما پا بگیرد.

 یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر

از زمانی که پای یکتا ناصر به سینما باز شد تا کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن چیزی حدود ١٠ سال زمان سپری شد. او نخستین بار با فیلم «ساقی» روی پرده رفت و بعد از سال ها حضور در عرصه تصویر، بالاخره با فیلم منوچهر هادی با عنوان «یکی می خواد باهات حرف بزنه» یکی از بازیگران منتخب هیات داوران جشنواره فجر در سال ٩٠ شد.

 یکتا ناصر

یکتا ناصر در کنار همسر و فرزندش

واکنش خانواده ات وقتی به تو پیشنهاد بازی داده شد، چطور بود؟

خانواده ام مرا تشویق می کردند ولی نگرانی های خودشان را داشتند. مادرم طفلک خیلی اذیت می شد. آن زمان که شروع به بازیگری کردم موبایل خیلی رایج نبود و هر کسی موبایل نداشت. خیلی وقت ها هم پیش می آمد که شب کار باشم. آن وقت بود که مادرم تا ۵ صبح بیدار می ماند تا به خانه بازگردم حتی بیشتر اوقات با من به لوکیشن می آمد و منتظر می ماند تا کارم تمام شود. هنوز هم کسانی که آن زمان با آنها کار کرده ام حال مادرم را می پرسند(می خندد).

 عکس های یکتا ناصر

فرزندان یکتا ناصر و خواهرش در آغوش پدربزرگشان

ستاره شدن برای تان چقدر مهم است

به نظر من ستاره شدن، نیاز به یک فاکتورهایی دارد و الزاما خیلی ربطی به بازیگری ندارد. انرژی و پتانسیل ستاره شدن را خیلی در خودم نمی بینم. اگر قرار باشد به این سمت و سو بروید، باید دایما به مردم فکر کنید و اینکه چه کار باید بکنید که همیشه دوست تان دارا باشند. درست مثل آدم های سیاستمدار که لازم است همیشه با کت و شلوار دیده شوند، ادبیات خاصی را به کار ببرند، یک جاهایی بروند و در جاهای خاصی دیده نشوند.

 تاریخ ازدواج یکتا ناصر

عکس فاقد آرایش یکتا ناصر

شیرین ترین اتفاقی که از دوران بازیگری ات در ذهنت باقی مانده چیست؟

دیدن مردمی که دائم به من حس خوب و مثبت می دهند خیلی حس شیرینی است، ضمن اینکه بازیگری می تواند به آدم انعطاف بیشتری بدهد و تو می توانی خودت را با شرایط مختلف وفق دهی. فکر می کنم حرفه آدم به خصوص بازیگری می تواند روی نحوه زندگی و شخصیت او تاثیر بگذارد. این شغل خواه ناخواه آدم را حساس تر و نکته سنج تر می کند. فکر می کنم این زودرنجی را هم از شغلم وام گرفته ام.

 بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر

شما تعهد دادید که در همه فیلم های آقای منوچهر هادی به عنوان بازیگر حضور داشته باشید؟

نه، واقعا این طور نیست. قبل از اینکه با هم آشنا شویم و ازدواج کنیم، هر دوی ما حرفه ای کار خودمان را انجام می دادیم. منتها جدا از اینکه با یکدیگر رابطه عاطفی داریم، مثل همه جای دنیا که بین برخی بازیگرها و کارگردان ها ارتباط متقابلی شکل می گیرد و حرف هم را بهتر متوجه می شوند، این اتفاق میان ما هم افتاد. مثلا اسکورسیزی بارها و بارها با لئوناردو دی کاپریو کار کرده است و این اتفاق عجیبی نیست. البته نمی خواهم خودم و آقای هادی را با این دو نفر مقایسه کنم. ولی فکر می کنم بعضی وقت ها تعامل بین بازیگر و کارگردان به شکل بهتری اتفاق می افتد.

یکتا ناصر ,اینکه مردم در خیابان تو را می بینند و به تو محبت می کنند، حس لذتبخشی است. البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است. آن روزهای اول نمی دانستم وقتی مردم مرا می شناسند و به من نگاه می کنند باید چه کار کنم، باید من به آنها سلام کنم یا آنها به من (می خندد).

گاهی برایم پیش می آید که حال و روز خوبی ندارم و دوست ندارم شناخته شده باشم اما مجبورم با لبخند به مردم جواب دهم. بعضی وقت ها شهرت باعث دردسر هم می شود.

نیک صالحی

.

منبع : abartazeha.com