بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس

بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس

 

,بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس,biography avkan yalabyk,www.biographyha.com,[categoriy]

آکاایران: بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس

 

به گزارش آکاایران: اوکان یالابیک بازیگر نقش ابراهیم پاشا در سریال حریم سلطان در ۱۳ دسامبر ۱۹۷۸ و در بالک حصار از توابع شهر استانبول ترکیه به دنیا آمد. از همان سنین کودکی و نوجوانی به بازیگری علاقه مند بود و در دوران تحصیلات متوسطه در گروه تئاتر دبیرستان خود هنرنمایی میکرد.

اوکان یالابیک بعد از دبیرستان موفق شد وارد دانشگاه هنرهای زیبای استانبول شود و در رشته بازیگری ادامه تحصیل دهد و بالاخره در سال ۲۰۰۰ به رویای خود برای تبدیل شدن به یک بازیگر حرفه ای جامه عمل بچوشاند و در یک مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش بپردازد.

اوکان در دهه اول فعالیتش به عنوان بازیگر نتوانست به شهرت چندانی دست یابد تا این که در سال ۲۰۱۱ با گرفتن نقش ابراهیم پاشا وزیر سلطان سلیمان در سریال “صده باشکوه”  یا “حریم سلطان” توانایی های خود را به اثبات رساند و به شهرت و محبوبیت زیادی دست یافت.

 

فیلم شناسی اوکان یالابیک:

- Gülüm در سال ۲۰۰۲

- Büyü در سال ۲۰۰۴

- Sen Ne Dilersenدر سال ۲۰۰۵

- Kabuslar Evi در سال ۲۰۰۶

- İlk Aşk در سال ۲۰۰۶

- Güz Sancısı در سال ۲۰۰۹

- PesPese در سال ۲۰۱۰

- Av Mevsimi در سال ۲۰۱۰

- Bir İlkbahar Masalı در سال ۲۰۱۱

 

البته حضور اوکان یالابیک در سریال ها پررنگ تر بوده و بیشتر شهرت او نیز برای حضور در سریال سده باشکوه یا حریم سلطان میباشد، در ادامه نگاهی گذرا داریم به فهرست مهمترین سریال هایی که وی در آن ها ایفای نقش کرده است.

 

- Yılan Hikayesi در سال ۲۰۰۰

- Aşkım Aşkım در سال ۲۰۰۱

- Yıldızların Altında در سال ۲۰۰۲

- Zeybek Ateşi در سال ۲۰۰۲

- Serseri در سال ۲۰۰۳

- Çaylak در سال ۲۰۰۳

- Avrupa Yakası در سال ۲۰۰۴

- Çapkın در سال ۲۰۰۵

- Hatırla Sevgili در سال ۲۰۰۶

- Arka Sokaklar در سال ۲۰۰۶

- Bu Kalp Seni Unutur Mu? در سال ۲۰۱۰

- Umut Yolcuları در سال ۲۰۱۰

- Muhteşem Yüzyıl در سال ۲۰۱۰

- Muhteşem Yüzyıl در سال ۲۰۱۲

- ییلدیز کنتر بازیگر زن ترکیه از اساتید و مربیان اوکان یالابیک در دانشکده هنرهای زیبای استانبول بود.

- اوکان یالابیک تا سال ۲۰۰۸ حضور پر رنگی هم در صحنه تئاتر ترکیه داشته است و علاوه بر آن در مجموعه های رادیویی هم فعالیت داشته است.

 

,بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس,biography avkan yalabyk,www.biographyha.com,[categoriy]

 

,بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس,biography avkan yalabyk,www.biographyha.com,[categoriy]

 

منبع :

۲۴ اسفند ۱۳۹۴
بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی بیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکس -آکابیوگرافی کامل اوکان یالابیک + عکسbiography avkan yalabykwww.biographyha.comآثار اوکان یالابیکآدرس سایت اوکان یالابیکآیا اوکان یالابیک ازدواج کرده است؟ابراهیم پاشا بازیگر حریم سلطان و همسرشابراهیم پاشا متولد چه سالیه؟اسامی فیلم های اوکان یالابیکاصلیت اوکان یالابیکاوکان یالابیک اهل کجاست؟اوکان یالابیک اهل کدام شهر است؟اوکان یالابیک چند سالشه؟اوکان یالابیک کیست؟بروزترین سایت بیوگرافیبهترین سایت بیوگرافیبیوگرافیبیوگرافی ابراهیم پاشا پارگاییبیوگرافی بازیگران زیبای مردبیوگرافی ها دات کامبیوگرافی کامل اوکان یالابیک بازیگر نقش ابراهیم پاشا + عکستاریخ تولد اوکان یالابیکتحصیلات اوکان یالابیکجدیدترین تصاویر اوکان یالابیکجوایز و افتخارات اوکان یالابیکدهکده بیوگرافیسایت بیوگرافیسایت بیوگرافی هاسریال های اوکان یالابیکشهر بیوگرافیعکسهای جدید اوکان یالابیکعکسهای خانوادگی اوکان یالابیکفقط بیوگرافیمجموعه های تلویزیونی اوکان یالابیکمرجع بیوگرافیمرجع بیوگرافی ایرانیانهمسر و فرزندان اوکان یالابیکگالری تصاویر بازیگران مرد
  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب

اخبار اکاایران