بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس

بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس

 

,بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس,biography giti moeini,www.biographyha.com,[categoriy]

آکاایران: بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس

 

به گزارش آکاایران: گیتی معینی بازیگر ایرانی ، متولد شهری در غرب کشور است. از خانواده صد در صد نظامی از کودکی علاقه خاصی به کار خود دارد و به همین دلیل چون یکی از بستگان درجه یکم در رادیو فعال بود،گرایش به کار رادیو پیدا کرد و از کودکی عمر خود را در استودیو ۸ سپری کرد. به عناوبن مختلف درس از بزرگ مردانی مثل: آقای شاهرخ نادری، اکبر مشکینی، عباس مصدق، خانم دیهیم گرفت او با کوشش و تلاش سعی میکرد از کوچیکترین فرصت استفاده کند.

در سال ۱۳۴۸ به استخدام نیروهای مسلح درآمد و کار هنری‌اش به تعویق افتاد به‌دلیل اینکه زندگی مشترکی شروع کرد و مدت ۵ سال کارش عقب افتاد و در سال ۱۳۵۲ مجدداً کار هنری را از سر گرفت.

در سالهای شکوهمند ۵۸-۵۷ به کار تصویری مشغول شد ولی همچنان علاقه خاصی به رادیو دارد. او نویسنده مطالب طنز است.

گیتی معینی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی پانا با انتقاد از ساخت فیلم‌هایی که معضلات اجتماعی از جمله طلاق، ‌خیانت و اعتیاد را بدون داشتن هدف خاص و آسیب‌شناسی نشان ‌می‌دهند اظهار کرد: خانواده ایرانی حرمت دارد چرا که خانواده از مقدس‌ترین بنیان‌های اجتماعی است که ایرانیان به آن پایبند هستند اما متاسفانه با ساخت فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی که بی‌حرمتی در آن‌ها به صورت شفاف به تصویر کشیده می‌شود نسل آینده را مورد هدف قرار داده‌ایم.

معینی ادامه داد: کودکان و نوجوانان با دیدن فیلم‌هایی که به معضلات اجتماعی چون طلاق و اعتیاد می‌پردازند چون هنوز فهم دقیقی از مسایل ندارند و نمی‌توانند آنها را تجزیه و تحلیل کنند دچار سردرگمی ذهنی می‌شوند که اثرات منفی زیادی بر رفتارهای آنها خواهد داشت.

وی تصریح کرد: نمی‌توان نقش رسانه‌های جمعی چون تلویزیون و رادیو را بر رفتارسازی کودکان و نوجوانان نادیده گرفت پس باید از پخش فیلم‌ها و مجموعه‌هایی که به سبک زندگی ایرانی و فرهنگ آن لطمه می‌زند جلوگیری شود.

بازیگر مجموعه «چار دیواری» بیان کرد: ما باید از ظرفیت خوب سینما و تلویزیون در راستای تعمیق فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی گام بر داریم؛ امیدوارم مسوولان و مدیران فرهنگی نظارت بیشتری بر تولید فیلم و سریال در کشور داشته باشند.

 

,بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس,biography giti moeini,www.biographyha.com,[categoriy]

 

منبع :

۲۴ اسفند ۱۳۹۴
بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی بیوگرافی کامل گیتی معینی + عکس -آکابیوگرافی کامل گیتی معینی + عکسbiography giti moeiniwww.biographyha.comآثار گیتی معینیآدرس ایمیل گیتی معینیآدرس سایت گیتی معینیآیا گیتی معینی ازدواج کرده است؟اسامی فیلم های گیتی معینیاصلیت گیتی معینیبیوگرافی بازیگران اولین انتخاببیوگرافی بازیگران زیبای مردتاریخ تولد گیتی معینیتحصیلات گیتی معینیتیتراژ سریال اولین انتخابجدیدترین تصاویر گیتی معینیجوایز و افتخارات گیتی معینیدانلود سریال اولین انتخابسایت بیوگرافیسریال های گیتی معینیشماره تلفن بازیگرانشماره تماس گیتی معینیعکسهای جدید گیتی معینیعکسهای خانوادگی گیتی معینیعکسهای سریال اولین انتخابمجموعه های تلویزیونی گیتی معینیهمسر و فرزندان گیتی معینیپشت صحنه سریال اولین انتخابگالری تصاویر بازیگران مردگیتی معینی اهل کجاست؟گیتی معینی اهل کدام شهر است؟گیتی معینی متولد چه سالیه؟گیتی معینی و همسرشگیتی معینی چند سالشه؟گیتی معینی کیست؟
  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب

اخبار اکاایران