بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس

بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس

 

,بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس,biography sogol tahmasebi,www.biographyha.com,[categoriy]

آکاایران: بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس

 

به گزارش آکاایران: سوگل طهماسبی، (زاده ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در اصفهان) بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و تلویزیون است. فوق دیپلم گرافیک و دانشجوی انصرافی تدوین. طهماسبی از هشت سالگی به زادگاه پدری و مادری اش (اهواز) بازگشته و بزرگ شده ی همان جاست. از همان دوران (هجرت) تئاتر را برگزیدند و در یکی از کلاس های آموزش بازیگری با این حرفه آشنا شدند و تا پایان دوره دبیرستان ضمن تحصیل در نمایشنامه های مختلف به خصوص جشنواره های تئاتری شرکت می کردند. در سال اول دبیرستان موفق به دریافت جایزه از جشنواره تئاتر استان می شوند، داور این جشنواره خانم مریم معترف بودند و کیانوش عیاری هم در آن جشنواره حضور داشتند و ایشان را برای بازی در سریال روزگار قریب انخاب می کنند؛ به این ترتیب اولین تجربه حرفه ای سوگل طهماسبی با سریال روزگار قریب آغاز می شود.

 

سینما: پرچم های قلعه کاوه، دختران، زندگی خصوصی آقا و خانم میم، چهارسو(آماده اکران)، بزرگمرد کوچک (آماده اکران)‌.

تلویزیون: روزگار قریب، زائرسرای ممتاز، یوسف پیامبر، مثل هیچکس، فاصله ها، خانه بی پرنده.

تله فیلم: سقوط مطلق، دم زری، کلاس سه، مردان نمکی (آماده پخش)

و سریال ستاره حیات (۱۳۹۲)

سوگل طهماسبی به سوره سینما گفت: مجموعه تلویزیونی «ستاره حیات» را آماده نمایش دارم. این مجموعه قرار است بعد از ماه رمضان از شبکه سوم سیما پخش شود. «ستاره حیات» با موضوع فوریت‌های پزشکی و یک مرکز اورژانس است. در این سریال با کامران تفتی، نیما رئیسی، نسیم ادبی، فریبا متخصص، حسین محجوب و ثریا قاسمی همبازی هستم.

وی افزود: البته بیشتر بازی من با ثریا قاسمی است چون نقش مادربزرگ من را بازی می‌کنند. من نقش بیماری را بازی می‌کنم که در همه قسمت‌ها او را می‌بینیم. کارگردان جواد ارشاد و تهیه‌کننده فریبا توکلی هستند.

طهماسبی در فیلم‌های «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «بزرگمرد کوچک» و … بازی کرده است.

 

,بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس,biography sogol tahmasebi,www.biographyha.com,[categoriy]

 

,بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس,biography sogol tahmasebi,www.biographyha.com,[categoriy]

 

,بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس,biography sogol tahmasebi,www.biographyha.com,[categoriy]

 

منبع :

۲۴ اسفند ۱۳۹۴
بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی بیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکس -آکابیوگرافی کامل سوگل طهماسبی + عکسbiography sogol tahmasebiwww.biographyha.comآثار سوگل طهماسبیآدرس ایمیل سوگل طهماسبیآدرس سایت سوگل طهماسبیآیا سوگل طهماسبی ازدواج کرده است؟اسامی فیلم های سوگل طهماسبیاصلیت سوگل طهماسبیبیوگرافی بازیگران ستاره حیاتتاریخ تولد سوگل طهماسبیتحصیلات سوگل طهماسبیترانه های بهاره کیان افشارجدیدترین تصاویر سوگل طهماسبیجوایز و افتخارات سوگل طهماسبیسایت بیوگرافیسریال های سوگل طهماسبیسوگل طهماسبی اهل کجاست؟سوگل طهماسبی در ستاره حیاتسوگل طهماسبی متولد چه سالیه؟سوگل طهماسبی و همسرشسوگل طهماسبی چند سالشه؟سوگل طهماسبی کیست؟شماره تماس سوگل طهماسبیعکسهای جدید سوگل طهماسبیعکسهای خانوادگی سوگل طهماسبیفیلم های تلویزیونی سوگل طهماسبیفیلم های سینمایی سوگل طهماسبیفیلم های ویدئویی سوگل طهماسبیمجموعه های تلویزیونی سوگل طهماسبیهمسر و فرزندان سوگل طهماسبی
  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران