آکاایران: بیوگرافی فریبا طالبی – Fariba Talebi

فریبا طالبی

آکاایران: بیوگرافی فریبا طالبی

فریبا طالبی متولد چهارم اردیبهشت ۱۳۶۴ و فارغ التحصیل دانشگاه هنر و گرایش بازیگری میباشد. فریبا طالبی در آثاری چون فاصله ها (سهیلی زاده)، پله آخر (علی مصفا)، راه بهشت (مهدی صباغ زاده)، رویای کاظم (علی شاه حاتمی)، اینک بهشت (صادق آشتیانی)، ستایش ۲ (سعید سلطانی) ، فیلم تلویزیونی آرزوهایت را به خاک نسپار ، تله فیلم اشک انار و… ایفای نقش کرده است.

گفتگو

به گزارش آکاایران: ” فریبا طالبی” بازیگر نقش ” رعنا” در سریال ستایش ۲ در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران درخصوص حضور خود دراین مجموعه گفت: ” آرمان زرین کوب” تهیه کننده مجموعه از من دعوت به کار کرد و پس از صحبت با ” سعید سلطانی” مجدداً از من برای بازی در نقش ” رعنا ” دختر صابر دعوت کردند.

وی درخصوص نقش های قبلی خود اظهار داشت: من پیش از این در سریال ” فاصله ها” به کارگردانی ” سعید سهیلی زاده”، ” روزی روزگاری” کاری از محمدرضا آهنج ایفای نقش کرده بودم.

وی درخصوص شخصیت ” رعنا” در سریال ستایش ۲ عنوان کرد: ” رعنا” یکی از شخصیت های داستان ” ستایش۲″ است دختری که در ایران زندگی نکرده و فقط در فکر مارک و برند است و با خانواده اش از لحاظ ارتباطی فاصله زیادی دارد.

وی درباره این نقش افزود: ” رعنا” خلافش بسیار سنگین است و شیطنت های عجیبی دارد که اگر ” حشمت فردوس” از کارهای او اطلاع پیدا کنند به طور قطع او را دار خواهد زد.

وی درخصوص کار با ” سعید سلطانی” اظهار داشت: کار در ” ستایش ۲″ برای من خستگی نداشت چرا که ” سلطانی” مردی صبور و مهربان بودند و از ابتدا خیلی صبورانه کار را برایم توضیح می دادند و هر روز با عشق جلو می رفتیم.

وی درباره اینکه چه قدر شخصیت” رعنا” با شخصیت اصلی خود نزدیکی دارد، عنوان کرد: “شخصیت رعنا” اصلاً نزدیک شخصیت واقعی من نیست و هیچ کدام از شیطنت های “رعنا” را در زندگی ام انجام ندادم چرا که این کاراکتر ذات عجیب و غریبی دارد.

وی درخصوص دعوت خود برای بازی دراین مجموعه ادامه داد: هنگام پخش ” ستایش۱″ بازخوردهای مردم را دیده بودم و وقتی از من برای بازی دراین مجموعه دعوت شد بسیار خوشحال شدم.

وی درخصوص کار با گروه اظهار داشت: کار با این گروه اصلاً سخت نبود وهمه به مانند خانواده پشت هم بودند وبه همدیگر کمک می کردند کاربا این گروه بسیار دوست داشتنی بود.

طالبی درخصوص داستان فصل دوم ستایش گفت: فصل دوم ستایش بسیار عجیب و غریب است و اتفاقات زیادی می افتد که خود ما هم از آن ها تعجب می کنیم البته هنوز فصل سوم “ستایش” درحال نگارش است.

وی ادامه داد: پیام این سریال این است که با هر دست بدهی با همان دست پس می گیری.

” طالبی” در خصوص فعالیت کاری خود بیان کرد: من هم اکنون در سریال ” کیمیا” به کارگردانی ” جواد افشارزاده” در نقش یکی از دوستان صمیمی “کیمیا” ایفای نقش می کنم که خود نقش ” کیمیا” را “مهراوه شریفی نیا” بازی می کند.

وی درخصوص این سریال توضیح داد: کیمیا یکی از طولانی ترین سریال های ایرانی است که دوره قبل از انقلاب را روایت می کند و در ۱۰۰ قسمت در حال تولید است.

گفتنی است: سریال ” ستایش ” به کارگردانی ” سعید سلطانی” هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما به روی انتن می رود.

عکس فریبا طالبی

فریبا طالبی

بیوگرافی و عکس فریبا طالبی

فریبا طالبی

عکسهای آتلیه ای فریبا طالبی بازیگر ایرانی

فریبا طالبی

جدیدترین عکسهای فریبا طالبی

فریبا طالبی

عکسهای زیبا از فریبا طالبی + زندگینامه

فریبا طالبی

گالری تصاویر فریبا طالبی

فریبا طالبی

آلبوم عکس فریبا طالبی Fariba Talebi

فریبا طالبی

والپیپر فریبا طالبی

فریبا طالبی

مجموعه عکسهای فریبا طالبی

فریبا طالبی

عکسهای ناب فریبا طالبی بازیگر ایرانی

فریبا طالبی

عکسهای فریبا طالبی بازیگر نقش رعنا در ستایش ۲

فریبا طالبی

عکسهای خصوصی فریبا طالبی

فریبا طالبی

عکسهای شخصی فریبا طالبی

فریبا طالبی

آرشیو عکس فریبا طالبی

فریبا طالبی

 

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات