آکاایران هموطن , دوشنبه 10 بهمن 1384 - ساعت 13:00 جولیا رابرتز قرار است براى نخستین بار در Broadway روى صحنه تئاتر رود. جولیا رابرتز، ستاره پرآوازه هالیوود که یکى از پردرآمدترین هنرپیشگان عالم سینما محسوب می شود، نه تنها در عرصه...

هموطن , دوشنبه 10 بهمن 1384 - ساعت 13:00

رونق Broadway و جولیا رابرتز - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: رونق Broadway و جولیا رابرتز


جولیا رابرتز قرار است براى نخستین بار در Broadway روى صحنه تئاتر رود.
به گزارش آکاایران جولیا رابرتز، ستاره پرآوازه هالیوود که یکى از پردرآمدترین هنرپیشگان عالم سینما محسوب می شود، نه تنها در عرصه فیلم باعث رونق اقتصادى صنعت سینما بوده و فیلم هاى وى، همواره در صف فیلم هاى پرفروش قرار داشته اند، بلکه با حضور در صحنه تئاتر نیز سبب رونق بازار فروش بلیت هاى این هنر نمایشى نیز شده است.
جولیا رابرتز قرار است براى نخستین بار در Broadway روى صحنه تئاتر رود و در نمایش «3 روز بارانى»، اثر ریچارد گرینبرگ، نمایشنامه نویس آمریکایى ایفاى نقش کند، اما حضور این هنرپیشه محبوب سبب شده است که تنها در عرض 3 روز، بلیت هاى این نمایش به ارزش مجموعا 4 میلیون دلار به فروش رسد.
افزون بر این، مبلغ 3 میلیون دلار نیز از طریق فروش بلیت هاى گروهى حاصل شده است. در هفته گذشته، میزان تقاضاى خرید بلیت قطعه نمایشى «3 روز بارانى» به اندازه اى بوده که سایت یکى از عرضه کنندگان اینترنتى بلیت، به دلیل مراجعه بیش از حد، با مشکلى جدى روبه رو شده و به مدت یک ساعت قابل رجوع نبوده است.
اجراى افتتاحیه نمایش «3 روز بارانى» با بازیگرى جولیا رابرتز در تاریخ بیست و هشتم ماه مارس خواهد بود و کارشناسان پیش بینى می کنند که مجموع درآمد به دست آمده از فروش بلیت هاى این قطعه به مرز10 میلیون دلار برسد. نمایشنامه «3 روز بارانى» درباره خواهر و برادرى است که به حقایق مربوط به مرگ پدرشان پی می برند.
ناگفته نماند که این نخستین بارى نیست که هنرپیشگان هالیوود باعث رونق گیشه Broadway شده اند. در میان بازیگرانى که پیش از جولیا رابرتز در این عرصه موفق بوده اند، می توان ازNathan Lane و Matthew Broderick نام برد که در ماه اکتبر سال گذشته میلادى، با ایفاى نقش در قطعه نمایشى «زوج عوضى» سبب شدند که از اجراى این نمایشنامه مجموعا 21 میلیون دلار حاصل شود.
پیش از آنها نیز بیلى کریستل، کمدین معروف آمریکایى در نمایشى انفرادى با نام «هفتصد یکشنبه» مجموعا 10 میلیون دلار براى گیشه Broadway به ارمغان آورده بود.

منبع :

تبلیغات