آکاایران هموطن_ شایعات بلاخره پایان گرفت. آنجلیا جولی بر طبق گزارش مجله "مردم" تابستان فرزند براد پیت را به دنیا می آورد!در این مجله از زبان جولی که برای فیلم برداری "شبان نیکو" در کنار مت دمون در جمهوری دومنیک...

آنجلیا جولی فرزند برادپیت را در شکم دارد! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: آنجلیا جولی فرزند برادپیت را در شکم دارد!


هموطن_ شایعات بلاخره پایان گرفت. آنجلیا جولی بر طبق گزارش مجله "مردم" تابستان فرزند براد پیت را به دنیا می آورد!در این مجله از زبان جولی که برای فیلم برداری "شبان نیکو" در کنار مت دمون در جمهوری دومنیک به سر میبرد نوشته شده:" بله ، من باردار هستم. و فرزندم را در تابستان به دنیا خواهم آورد."

به گزارش آکاایران خبر بارداری جولی توسط وکیل او و براد پیت تائید شده است.
این نوزاد اولین فرزند واقعی جولی 30 ساله می باشد. او هم اکنون سرپرستی "مدکس" 4 ساله اهل کامبوج و "زاهارا"ی 1 ساله آفریقائی را بر عهده دارد.
پیت که به تازگی از آنیستن هنرپیشه سریال دوستان طلاق گرفته مدعی شده جولی علت اصلی جدائی او از آنیستن نبوده است. او همواره آرزوی داشتن فرزندان زیادی را در سر می پرورانده و این آرزو را با قبول سرپرستی فرزندان جولی به همه ثابت کرده است.
یکی از دوستان صمیمی جولی به خبرنگاران گفت:"جولی هیچ گاه تا به حال اینقدر خوشحال نبوده است.مهمترین چیز در دنیا برای او خانواده اش است و این موضوع از نوع رابطه وی با فرزندانش قابل تشخیص است.
جولی به تازگی از سفر خود از پاکستان باز گشته است. او در این سفر از طرف سازمان ملل وظیفه داشت به امور زلزله زدگان پاکستان رسیدگی کند.

منبع :

تبلیغات