آکاایران هموطن , شنبه 3 دی 1384 - ساعت 17:11 فیلمبرداری «گیس بریده» در حالی ادامه دارد که قاعدتا به جشنواره امسال نخواهد رسید و در سال آینده یا شاهد اکران آزاد آن خواهیم بود. از آخرین ساخته جمشید حیدری...

گلی شیفته فراهانی در گیس بریده - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: گلی شیفته فراهانی در گیس بریده


هموطن , شنبه 3 دی 1384 - ساعت 17:11
فیلمبرداری «گیس بریده» در حالی ادامه دارد که قاعدتا به جشنواره امسال نخواهد رسید و در سال آینده یا شاهد اکران آزاد آن خواهیم بود.

به گزارش آکاایران از آخرین ساخته جمشید حیدری حدود یک دهه می گذرد. او «حماسه قهرمانان» را در سینما ساخت و «سنگ و شیشه» را برای تلویزیون کارگردانی کرد. پس از سال ها او از کانادا برگشته و مشغول کارگردانی فیلم جدیدش است.
این فیلم که «گیس بریده» نام دارد از مضمونی کمدی برخوردار است و ماجرایش مربوط به کشمکش میان یک دختر جوان و پدرش است. در «گیس بریده» محمدرضا شریفی نیا، گل شیفته فراهانی، صدرالدین حجازی و سارا خوئینی ها بازی می کنند.
گل شیفته فراهانی در حالی در این فیلم بازی می کند که امسال نقش آفرینی اش را در «ماهی ها عاشق می شوند» ساخته دکتر علی رفیعی دیده بودیم و فیلمی دیگر با نام «بابا عزیز» را در نوبت اکران دارد. از اینها گذشته او در تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا هم جلو دوربین رفته و با مهتاب نصیرپور و پرویز پرستویی همبازی شده است. «به نام پدر» اولین همکاری گل شیفته فراهانی با ابراهیم حاتمی کیا است. تاکنون او در فیلم های مهمی مثل «درخت گلابی» و «بوتیک» جلو دوربین رفته است که هر دو این فیلم ها نمایشگر توانایی و استعداد این بازیگر جوان بود. شاید «به نام پدر» پس از این 2 فیلم، یک بار دیگر بتواند نام گل شیفته فراهانی را بر سر زبان ها بیاندازد. فیلمبرداری «گیس بریده» در حالی ادامه دارد که قاعدتا به جشنواره امسال نخواهد رسید و در سال آینده یا شاهد اکران آزاد آن خواهیم بود یا می ماند برای جشنواره سال بعد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گلی فراهانی

تبلیغات