اولین تجربه هدیه تهرانی درجایگاه تهیه کننده - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین تجربه هدیه تهرانی درجایگاه تهیه کننده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران آفتاب : فیلم شبانه نخستین فیلم بلند امید بنکدار و کیوان علی محمدی برای نمایش در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجرآماده نمایش شد. شبانه پس از یکسال وقفه در جشنواره بیست و چهارم شرکت میکند ....

اولین تجربه هدیه تهرانی درجایگاه تهیه کننده

آکاایران: اولین تجربه هدیه تهرانی درجایگاه تهیه کننده


آفتاب : فیلم شبانه نخستین فیلم بلند امید بنکدار و کیوان علی محمدی برای نمایش در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجرآماده نمایش شد. شبانه پس از یکسال وقفه در جشنواره بیست و چهارم شرکت میکند .این فیلم که پیش از این قرار بود در جشنواره سال گذشته به نمایش در آید اما به دلایل مختلف از این امکان سرباز زد.

به گزارش آکاایران این فیلم داستان زندگی دختری به نام شبنم است که به همراه دو دوستش، ساناز و خاطره از خانه خارج می شود اما اتفاق ناگواری که برای برادرش روی می دهد حوادث تازه ای را برای او و دوستانش رقم می زند.

در شبانه بازیگرانی چون" هدیه تهرانی"،" کوروش تهامی"،" کمند امیر سلیمانی"،" ستاره اسکندری"،" مهدی پاکدل"،" بهروز قادری"،" آرش مجیدی"،" انوشیروان فاطمی" به همراه" امیر حسین صدیق"،" حمید رضا پگاه" ،" بهاره رهنما" و" آتیلا پسیانی" به ایفای نقش پرداخته اند. حضور" رخشان بنی اعتماد" به عنوان مشاور کارگردان و "هدیه تهرانی" و" مهدی صوفی" به عنوان سرمایه گذاران این فیلم از نکات جالب توجه و حاشیه ای فیلم به شمار می رود.

این فیلم با سرمایه گذاری مشترک هدیه تهرانی مهدی صفوی - امید بنکدار و کیوان علی محمدی ساخته شده است .

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات