مردی که هند را میخکوب می کرد! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مردی که هند را میخکوب می کرد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران آفتاب : راماناند ساگار فیلمساز معروف هندی که یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی هند را ساخت در 87 سالگی در پی بیماری در بمبئی درگذشت. پرم ساگار پسرش گفت: همه ما وقتی به دنیا می آییم مرگ همراه ما است...

مردی که هند را میخکوب می کرد!
,[categoriy]

آکاایران: مردی که هند را میخکوب می کرد!


آفتاب : راماناند ساگار فیلمساز معروف هندی که یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی هند را ساخت در 87 سالگی در پی بیماری در بمبئی درگذشت.
پرم ساگار پسرش گفت: همه ما وقتی به دنیا می آییم مرگ همراه ما است و هیچکس نمی تواند جلوی آن را بگیرد. زندگی او به پایان رسید و ما را ترک کرد.

به گزارش آکاایران ساگار به خاطر ساخت سریال «رامایانا» به شهرت بسیار رسید. هنگامی که این سریال 78 قسمتی از تلویزیون دولتی هند پخش می شد هند از حرکت می ایستاد: مراسم عروسی به تاخیر انداخته می شد، قطارها متوقف می شدند، زمان اجرای رویدادهای اجتماعی تغییر داده می شد تا مردم هند بتوانند یکشنبه ها آن را تماشا کنند.

ساگار کارش را به عنوان تکنیسین در بمبئی شروع کرد او بیش از 25 فیلم سینمایی و چند سریال تلویزیونی را کارگردانی و تهیه کرد. نخستین قسمت رامایانا در 1987 پخش شد.


منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات