قدرتمندترین زن هالیوود بر صحنه تئاتر - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران ایران:جولیا رابرتز که ابتداى این هفته به عنوان پردرآمدترین و به روایتى قدرتمندترین زن هالیوود انتخاب شد، فقط به سینما اکتفا نمى کند و در اقدام تازه اش به سمت تئاترمیل کرده است. بازیگرى که از سال ۱۹۹۰ و...

قدرتمندترین زن هالیوود بر صحنه تئاتر
,[categoriy]

آکاایران: قدرتمندترین زن هالیوود بر صحنه تئاتر


ایران:جولیا رابرتز که ابتداى این هفته به عنوان پردرآمدترین و به روایتى قدرتمندترین زن هالیوود انتخاب شد، فقط به سینما اکتفا نمى کند و در اقدام تازه اش به سمت تئاترمیل کرده است. بازیگرى که از سال ۱۹۹۰ و با بازى در فیلم «زن زیبا» مشهور شد و در سال ۱۹۹۹ براى ایفاى نقش اصلى در «ارین بروکوویچ» اسکار برترین بازیگر زن را برد درنمایشى به نام «سه روز بارانى» در برادوى ظاهر خواهدشد. این نمایش بر اساس نوشته اى از ریچارد گرین برگ به صحنه خواهدرفت و دو بازیگر اصلى دیگر آن پل راد و بردلى کوپه خواهندبود. این نمایش که کارگردانى آن با جومانتلو خواهدبود، از ۸ فروردین ۸۵ به طور امتحانى در تالار جاکوبز برادوى به اجرا درخواهدآمد و اجراى قطعى و رسمى و نهایى آن از ۲۹ فروردین شروع خواهدشد.
به گزارش آکاایران در سال ۱۹۹۷ که «سه روز بارانى» براى اولین بار در تالارهاى خارج از برادوى اجرا شد، پاتریشیا کلارکسون نقشى را درآن ایفا کرده بود که اینک به رابرتز سپرده اند.

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات