loading...

آکاایران hollywood , یکشنبه 13 آذر 1384 - ساعت 11:20 "من به شخصه نظر منفی در مورد برادپیت ندارم و بازی او را می‎ستایم. ولی اگر رفتار دخترم باعث دلشکستگی آنیستن شده باشد او را حتما تنبیه خواهم کرد." هموطن آنلاین...

hollywood , یکشنبه 13 آذر 1384 - ساعت 11:20

آیا پدر آنجلیا جولی برادپیت را پذیرفته؟ - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: آیا پدر آنجلیا جولی برادپیت را پذیرفته؟


"من به شخصه نظر منفی در مورد برادپیت ندارم و بازی او را می‎ستایم. ولی اگر رفتار دخترم باعث دلشکستگی آنیستن شده باشد او را حتما تنبیه خواهم کرد."
به گزارش آکاایران هموطن آنلاین – جان ویت هنرپیشه هالیوود، حاضر نشد در مورد رابطه دختر سرکش خود با برادپیت اظهارنظر کند و تنها به گفتن این نکته کفایت کرد که: "به نظر من جنیفر آنیستن همسر سابق پیت دلشکسته است."
اگرچه هنرپیشگان فیلم " آقا و خانم اسمیت" قبل از جدایی رسمی براد پیت از آنیستن وجود هر نوع رابطه عاشقانه‎ای بین خود را انکار می‎کردند ولی شایعات خبر از واقعیتی دیگر می‎داد.
وین معتقد است انتخاب جولی به خود او مربوط است و او حاضر نیست دخترش را به چشم "زنی هرزه" نگاه کند.
وییت می‎گوید: "شایعات زیادی در مورد آنها شنیده می‎شود و شما هیچ وقت نمی‎توانید بفهمید که حقیقت چیست و کدام آنها صحت دارد."
"من به شخصه نظر منفی در مورد برادپیت ندارم و بازی او را می‎ستایم. ولی اگر رفتار دخترم باعث دلشکستگی آنیستن شده باشد او را حتما تنبیه خواهم کرد. به هر حال من نمی‎دانم که آیا این شایعات صحت دارند یا خیر؟"
آنیستن اوایل امسال در مصاحبه‎ای با مجله ونیتی فیر گفته بود: "از این که فرزند جولی براد را پدر می‎خواند بسیار شوکه هستم و اگر احساسی غیر از این داشته باشم باید یک آدم آهنی باشم."

منبع :

تبلیغات