loading...

آکاایران هموطن سلام: تجربه بازی در زندان اگر چه تجربه چندان خوبی نیست. اما در لحظات معمول زندگی اتفاق نمی افتد. امین زندگانی که بیش از یک ماه است که در سریال «پایان نمایش» به ایفای نقش می پردازد از 15 دی...

امین زندگانی

آکاایران: امین زندگانی از تلویزیون تا تئاتر


هموطن سلام: تجربه بازی در زندان اگر چه تجربه چندان خوبی نیست. اما در لحظات معمول زندگی اتفاق نمی افتد.
به گزارش آکاایران امین زندگانی که بیش از یک ماه است که در سریال «پایان نمایش» به ایفای نقش می پردازد از 15 دی ماه کار خود را در پروژه سینمایی ـ تلویزیونی «شهر آشوب» آغاز خواهد کرد.
این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به پرسشی درباره بازی در سریال های تاریخی خاطرنشان کرد: بازی در سریال های تاریخی مشکل تر و در عین حال لذت بخش تر است. در سریال های تاریخی بازیگر فضاهایی را تجربه می کند که در زندگی معمول به ندرت پیش می آید.
وی با اشاره به سریال «پایان نمایش» که تا یک ماه دیگر همکاری با این مجموعه را ادامه خواهد داد، گفت: تجربه بازی در زندان اگر چه تجربه چندان خوبی نیست. اما در لحظات معمول زندگی اتفاق نمی افتد. بازی کردن شخصیتی مانند حامد (یکی از نقش های پایان نمایش) با فراز و نشیب هایی که دارد، سختی خاص خود را می طلبد و برای این که بتوان از عهده این نقش به خوبی برآمد باید با تفکرات جوانان دهه 40 و 50 و نحوه زندگی آنها آشنا بود.
امین زندگانی در خصوص ایفای نقش در سریال هایی که بر اساس مستندات تاریخی ساخته می شوند، اظهار کرد: ایفای نقش شخصیت هایی که مردم از آن تصویر مشخصی دارند، کمی دشوارتر است.
برای مثال بازی در سریال آقای میرباقری که در آن نقش «حضرت مسلم» را بازی می کردم بسیار دشوار بود، چرا که مردم ایران هر کدام در ذهن خود یک مسلم مشخص دارند.
به اعتقاد وی بازی در سریال های تاریخی باعث می شود که بازیگر دورانی را سپری کند که در زندگی عادی خود تجربه نکرده یا ندیده یا حداقل در سنی بوده که توانایی تشخیص و درک اتفاقات را نداشته است.

منبع :

تبلیغات