آکاایران آفتاب : آرنولد شوارتزینگر فرماندار کالیفرنیا آمریکا و ستاره سابق فیلم های هالیوود با جکی چان ستاره فیلم های هنگ کنگ، با تکثیر غیرمجاز فیلم ها مبارزه می کنند. به نوشته روز جمعه روزنامه " ساوت چاینا مورنینگ پست" هنگ کنگ، "آرنولد شوارتزینگر"که درسفر شش...

مبارزه مشترک آرنولد و جکی چان - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

آکاایران: مبارزه مشترک آرنولد و جکی چان


آفتاب : آرنولد شوارتزینگر فرماندار کالیفرنیا آمریکا و ستاره سابق فیلم های هالیوود با جکی چان ستاره فیلم های هنگ کنگ، با تکثیر غیرمجاز فیلم ها مبارزه می کنند.
به نوشته روز جمعه روزنامه " ساوت چاینا مورنینگ پست" هنگ کنگ، "آرنولد شوارتزینگر"که درسفر شش روزه در چین بسر می برد و امروز وارد هنگ کنگ خواهد شد، به دنبال راه انداختن تبلیغات بر علیه تکثیر غیرمجاز فیلم ها و موسیقی ها با همکاری "جکی چان" است.

به گزارش آکاایران رسانه ها پیش از این ، سفر فرماندار کالیفرنیا آمریکا به چین را مبارزه با تکثیر غیرقانونی این فیلم ها اعلام کرده بودند و این درحالی است که میزان صادرات کالیفرنیا به چین در سال گذشته میلادی به شش میلیارد و ‪ ۸۰۰‬میلیون دلار رسید که شامل تجهیزات الکترونیکی ، ماشین آلات صنعتی و رایانه و ابزار آلات بوده است.

مدیران شرکت های بزرگی مانند "فایزر"، استودیوهای اونیورسال، کوالکام، والت دیزنی فرماندار کالیفرنیا را در سفر به چین و هنگ کنگ به منظور کار تبلیغاتی بر علیه تکثیر غیرقانونی فیلم های سینمایی همراهی می کنند. اکثر شرکت های بزرگ فیلمسازی آمریکا در ایالت کالیفرنیا قرار دارند و اعلام کرده اند از تکثیر غیرقانونی این فیلم ها بسیار ضرر می بینند.

بسیاری از لوح های فشرده و فیلم ها به صورت غیرمجار درچین تکثیر می شوند و به رغم تاکید چین بر احترام به حق قانون مالکیت معنوی ، این کار به صورت غیرعلنی در چین صورت می گیرد.

انجمن تصاویر متحرک آمریکا اعلام کرده است تکثیر غیرمجاز فیلم ها در جهان سالانه سه میلیارد دلار به این صنعت خسارت وارد می کند.

وزارت فرهنگ چین اعلام کرده است که مبارزه با لوح های فشرده تقلبی " اچ دی وی دی " (سوپر دی وی دی) و "دی وی دی " را که در سراسر این کشور آغاز کرده است، تشدید می کند.

ماموران چین در یک مورد از مبارزه با لوح های فشرده غیرقانونی ، در سال گذشته بیش از یازده میلیون و ‪ ۲۰۰‬هزار لوح فشرده را شرق این کشور منهدم کردند.

منبع :

تبلیغات