آکاایران خبرگزاری انتخاب : امین تارخ با یک پرونده سینمایی در فجر 10 درصد باقیمانده از فیلمبرداری فیلم «پرونده هاوانا» به کارگردانی «علیرضا رئیسیان» به جای کوبا، در ونزوئلا انجام می شود. «علیرضا رئیسیان» (کارگردان فیلم پرونده هاوانا) با بیان این...

امین تارخ

آکاایران: همکاری امین تارخ و نیکی کریمی با «پرونده هاوانا» در فجر


خبرگزاری انتخاب : امین تارخ با یک پرونده سینمایی در فجر 10 درصد باقیمانده از فیلمبرداری فیلم «پرونده هاوانا» به کارگردانی «علیرضا رئیسیان» به جای کوبا، در ونزوئلا انجام می شود.

به گزارش آکاایران «علیرضا رئیسیان» (کارگردان فیلم پرونده هاوانا) با بیان این مطلب افزود: برای فیلمبرداری 10 درصد باقی مانده این فیلم در کوبا، با مشکل مواجه شدیم، اما ممکن است فیلمبرداری بخش پایانی آن را در کشور ونزوئلا انجام دهیم.

وی ادامه داد: مونتاژ صحنه هایی که فیلمبرداری شده به پایان رسیده است و هم اکنون صداگذاری آن توسط «پرویز آبنار» در استودیو «عروج فیلم» ادامه دارد و ساخت موسیقی این فیلم نیز توسط کریستف رضاعی شروع شده است. رئیسیان اظهار امیدواری کرد که «پرونده هاوانا» بتواند برای حضور در جشنواره فیلم فجر امسال آماده شود.

داستان فیلم سینمایی «پرونده هاوانا» که به وسیله فرهاد توحیدی به نگارش درآمده است، زندگی مرد جوانی به نام دکتر «پژمان» را روایت می کند که در زندگی حرفه ای و در ادامه زندگی با همسرش دچار مشکل و بدبینی می شود. این نگاه او به زندگی و شغلش، مسائل و مشکلاتی را برای وی به همراه می آورد.

در این فیلم، نیکی کریمی، امین تارخ، حمیدرضا پگاه و ماه چهره خلیلی به ایفای نقش پرداخته اند.

منبع :

تبلیغات